Робочий простір

Простір в коворкінгу і яким він буває

Коворкінг ідеально підходить тим, хто шукає виробничі приміщення та відповідні гнучкі умови для свого бізнесу. Загальне середовище цих приміщень приваблива для професіоналів, що працюють на дому, незалежних підрядників і фрілансерів.
Поділ робочих зон за типом організації, спеціальності, і іншим параметрам стало економічним вигідним і ефективним як для організаторів, так і власників бізнесу (одні підприємці шукають розкішні робочі місця, а іншим потрібно тільки базові зручності).
Робочий простір

Зони в коворкінгу

Робочий простір
1. Відкриті (Open Space) робочі зони. Носять універсальний характер, розраховані для фрілансерів, віддалених співробітників та інших осіб, які шукають гнучкі умови використання.

2. Корпоративні робочі простори т.з. Private Office .Підходять компаніям, яким потрібні солідні приміщення для прийому потенційних клієнтів. Ці типи кімнат економічніші, характеризуються тихою, робочою атмосферою. Дизайн робочої зони професійно оформлений (органічна м’які меблі, хороше освітлення, тихі куточки для дискусій, добре оформлені переговорні кімнати).

3. У цьому приміщенні менше меблів і декору, на відміну від інших типів. для співробітників пропонується тихе, гостинне простір з необхідними меблями та обладнанням для роботи. Атмосфера цих місць багато в чому залежить від замовника, подій і аудиторії. Найчастіше робочу зону вибирають для проведення зустрічей, громадських заходів. Деякі компанії пропонують безкоштовне кави та інші види послуг.

Робочий простір

Робочий простір
4.Конференц-залы. Тут можна побачити безліч диванів і тихих куточків. Приміщення орендарі використовують для нарад, ділових обговорень, проведення тренінгів та інших зустрічей.

5.Лаунж-зона. Зона підвищеного комфорту, де ви, а також ваші клієнти можуть очікувати ділової зустрічі, повністю розслабитися, відновити свої сили і насолодитися смачною кавою.

Види робочих просторів

1. Спеціалізовані простору (для конкретних галузей). Учасникам пропонується повний набір виробничого обладнання, яке може бути використане в процесі роботи. Постачальники медичних послуг, юридичні фірми та інші фахівці часто віддають перевагу цьому типу зон (завдяки його здатності адаптуватися до конкретних потреб учасників).

2. Готельні коворкінг-простору. Нерідко власники готелів виділяють деякі простору для коворкінгу. Гостям пропонується гарне робоче місце в вестибюлі.

3. Анти-кафе. Це великі, унікальні (і часто обладнані) приміщення. Відвідувачам надається швидкий бездротовий інтернет, гарячі напої, легкі закуски і багато інших зручностей.

Хочеш мати круте робоче місце для себе і своєї команди? Тестовий день допоможе тобі вибрати ідеальне місце, приходь і переконайся сам.