Dedicated Desk Unlimited

Dedicated Desk Unlimited – необмежений доступ до закріпленого робочого місця за 5000 грн в місяць

Dedicated Desk Unlimited

Тут у вас буде можливість повністю зосередитися на виконанні своєї роботи, причому без будь-яких обмежень. При цьому необмежений доступ до виділеного робочого місця дасть можливість розслабитися, відпочити, а також завести нових знайомих.


Що входить у вартість тарифу Dedicated Desk Unlimited?

 • цілодобовий доступ до офісу
 • Wi-Fi 6 покоління і гігабітний Ethernet
 • клінінг і офіс-менеджмент
 • системи кондиціонування і вентиляції
 • ядро мережі для безпеки в інтернеті
 • безкоштовна йога
 • доступ в кімнати для перемовин
 • система контролю доступу
 • лаунж-зона з баром
 • кофе-поінт з безлімітною кавою
 • принтери бізнес-класу
 • внутрішні заходи в класній компанії

Тариф “Dedicated Desk Unlimited” – необмежений доступ до закріпленого робочого місця в коворкінг

5000 грн / рoб. місце

Читайте про нас на my-kiev.comfuntime.kiev.ua kyivmaps.com

Необмежений доступ c Dedicated Desk Unlimited: максимально зручний варіант для ведення бізнесу

Навіть якщо у вашій компанії ви є єдиним співробітником, ми подбаємо про створення для вас максимально комфортного робочого місця. Необмежений доступ до робочої зони дасть вам можливість в будь-який час вирішувати завдання свого бізнесу. Вам більше не доведеться замислюватися про оренду офісу, а також про додаткові витрати на різні деталі. Ми надаємо вже повністю готовий робочий простір з усім необхідним.

5000 грн / роб. місценеограниченный доступ

Dedicated Desk Unlimited дає можливість використання його в будь-який час доби і в будь-який день тижня без обмежень. У вартість оренди входить закріплене за конкретним користувачем робоче місце, обладнане ергономічними стільцями відомого бренду Bejot. Для зберігання особистих речей передбачені спеціальні шафки, а для бажаючих відпочити і трохи поспати у нас обладнані спеціальні капсули. Також відпочити можна в лаунж або ігровій зоні з безлімітними чаєм і кавою.

Високотехнологічне робочий простір

неограниченный доступ

На відміну від стандартних офісів, де за технікою і обладнанням доводиться стежити самостійно, в нашому Community за подібні питання відповідають організатори простору. Ми пропонуємо необмежений доступ до робочого місця з можливістю використання новітньої техніки і обладнання – від принтерів, до роутерів.

неограниченный доступ

Вся техніка та обладнання знаходиться в ідеальному стані, не кажучи вже про те, що ми використовуємо виключно останні і актуальні моделі. Створюючи простір для вас, ми піклуємося про кожну деталь, навіть найдрібнішої. З високотехнологічними новинками необмежений доступ в робочу зону буде відмінним варіантом, щоб працювати з максимальною ефективністю.

Необмежений доступ до максимального комфорту

неограниченный доступ
Dedicated Desk Unlimited

Ми не забуваємо, що людям необхідно не тільки продуктивно працювати, а й добре відпочивати. Саме тому необмежений доступ до виділеного робочого простору має на увазі доступ і до зони для відпочинку. Ми пропонуємо можливість розслабитися в лаунж, випити чаю, послухати приємну музику. Бажаючі можуть відвідати ігровий зал, де можна приємно провести час і відволіктися від робочих думок.

Dedicated Desk Unlimited дає можливість знаходження на робочому місці хоч цілодобово – іноді виникає така потреба, особливо якщо наближається дедлайн для підготовки проекту. Саме тому ми надаємо нашим клієнтам можливість повноцінно виспатися в спеціально обладнаних капсулах.

Kids-friendly

неограниченный доступ

Якщо ви не хочете розділятися між сім’єю і роботою, то обов’язково проводите своїх дітей до нас. Необмежений доступ до виділеного робочого місця створено для вас, але і про ваших малюків ми теж не забули. Ми організували відмінне простір для дітей – поки ви будете зайняті справами свого бізнесу, малюки будуть відмінною проводити час за комп’ютерним іграми, малюванням та іншими цікавими їм заняттями. Ми спеціально виділили можливість брати з собою в офіс дітей, щоб надати вам максимум комфорту. Дитина буде під наглядом, а ви не будете відволікатися від робочих питань.

Dedicated Desk Unlimited до максимального комфорту за мінімальну ціну

Dedicated Desk Unlimited буде коштувати всього 5000 грн на місяць. За таку невелику суму ви набуваєте не тільки комфортний і повністю обладнане простір для роботи, а й позбавляєте себе від маси питань, пов’язаних з організацією праці для себе особисто і для своїх колег. До того ж ми пропонуємо дуже цікаві знижки на проведення різних заходів, а також дуже часто проводимо безкоштовні вечірки для наших резидентів.

Dedicated Desk Unlimited

Замовляйте необмежений доступ і насолоджуйтеся можливістю працювати з максимальним комфортом!