Dedicated Desk Unlimited

Dedicated Desk Unlimited – необмежений доступ до закріпленого робочого місця за 4500 грн в місяць

Dedicated Desk Unlimited

Тут у вас буде можливість повністю зосередитися на виконанні своєї роботи, причому без будь-яких обмежень. При цьому необмежений доступ до виділеного робочого місця дасть можливість розслабитися, відпочити, а також завести нових знайомих.


Що входить у вартість тарифу Dedicated Desk Unlimited?

 • цілодобовий доступ до офісу
 • Wi-Fi 6 покоління і гігабітний Ethernet
 • клінінг і офіс-менеджмент
 • системи кондиціонування і вентиляції
 • ядро мережі для безпеки в інтернеті
 • безкоштовна йога
 • доступ в кімнати для перемовин
 • система контролю доступу
 • лаунж-зона з баром
 • кофе-поінт з безлімітною кавою
 • принтери бізнес-класу
 • внутрішні заходи в класній компанії

Тариф “Dedicated Desk Unlimited” – необмежений доступ до закріпленого робочого місця в коворкінг

4500 грн / раб. місце

Читайте про нас на my-kiev.comfuntime.kiev.ua kyivmaps.com

Необмежений доступ c Dedicated Desk Unlimited: максимально зручний варіант для ведення бізнесу

Навіть якщо у вашій компанії ви є єдиним співробітником, ми подбаємо про створення для вас максимально комфортного робочого місця. Необмежений доступ до робочої зони дасть вам можливість в будь-який час вирішувати завдання свого бізнесу. Вам більше не доведеться замислюватися про оренду офісу, а також про додаткові витрати на різні деталі. Ми надаємо вже повністю готовий робочий простір з усім необхідним.

4500 грн / роб. місценеограниченный доступ

Dedicated Desk Unlimited дає можливість використання його в будь-який час доби і в будь-який день тижня без обмежень. У вартість оренди входить закріплене за конкретним користувачем робоче місце, обладнане ергономічними стільцями відомого бренду Bejot. Для зберігання особистих речей передбачені спеціальні шафки, а для бажаючих відпочити і трохи поспати у нас обладнані спеціальні капсули. Також відпочити можна в лаунж або ігровій зоні з безлімітними чаєм і кавою.

Високотехнологічне робочий простір

неограниченный доступ

На відміну від стандартних офісів, де за технікою і обладнанням доводиться стежити самостійно, в нашому Community за подібні питання відповідають організатори простору. Ми пропонуємо необмежений доступ до робочого місця з можливістю використання новітньої техніки і обладнання – від принтерів, до роутерів.

неограниченный доступ

Вся техніка та обладнання знаходиться в ідеальному стані, не кажучи вже про те, що ми використовуємо виключно останні і актуальні моделі. Створюючи простір для вас, ми піклуємося про кожну деталь, навіть найдрібнішої. З високотехнологічними новинками необмежений доступ в робочу зону буде відмінним варіантом, щоб працювати з максимальною ефективністю.

Необмежений доступ до максимального комфорту

неограниченный доступ
Dedicated Desk Unlimited

Ми не забуваємо, що людям необхідно не тільки продуктивно працювати, а й добре відпочивати. Саме тому необмежений доступ до виділеного робочого простору має на увазі доступ і до зони для відпочинку. Ми пропонуємо можливість розслабитися в лаунж, випити чаю, послухати приємну музику. Бажаючі можуть відвідати ігровий зал, де можна приємно провести час і відволіктися від робочих думок.

Dedicated Desk Unlimited дає можливість знаходження на робочому місці хоч цілодобово – іноді виникає така потреба, особливо якщо наближається дедлайн для підготовки проекту. Саме тому ми надаємо нашим клієнтам можливість повноцінно виспатися в спеціально обладнаних капсулах.

Kids-friendly

неограниченный доступ

Якщо ви не хочете розділятися між сім’єю і роботою, то обов’язково проводите своїх дітей до нас. Необмежений доступ до виділеного робочого місця створено для вас, але і про ваших малюків ми теж не забули. Ми організували відмінне простір для дітей – поки ви будете зайняті справами свого бізнесу, малюки будуть відмінною проводити час за комп’ютерним іграми, малюванням та іншими цікавими їм заняттями. Ми спеціально виділили можливість брати з собою в офіс дітей, щоб надати вам максимум комфорту. Дитина буде під наглядом, а ви не будете відволікатися від робочих питань.

Dedicated Desk Unlimited до максимального комфорту за мінімальну ціну

Dedicated Desk Unlimited буде коштувати всього $175 на місяць. За таку невелику суму ви набуваєте не тільки комфортний і повністю обладнане простір для роботи, а й позбавляєте себе від маси питань, пов’язаних з організацією праці для себе особисто і для своїх колег. До того ж ми пропонуємо дуже цікаві знижки на проведення різних заходів, а також дуже часто проводимо безкоштовні вечірки для наших резидентів.

Dedicated Desk Unlimited

Замовляйте необмежений доступ і насолоджуйтеся можливістю працювати з максимальним комфортом!