Відеостудія

Професійна відеостудія в Anthill Space: можливість для реалізації будь-яких проектів

Якісна відеостудія, сучасна техніка та обладнання, а також грамотні професіонали в області зйомки – це те, що зробить ваше відео максимально популярним. Кожен з нас зможе відрізнити аматорське відео від професійного. Зрозуміло, другий варіант дивитися набагато приємніше. Саме тому професійне відео може принести набагато більше користі для його автора, особливо якщо говорити про заробіток.

600 грн /год

Відеостудія

Вартість оренди

День (9:00-18:00)

3000 грн
докладніше

3 години

1200 грн
докладніше

5 годин

1900 грн
докладніше

Якщо ви дійсно хочете зробити унікальний і якісний відеоряд, забудьте про аматорські камери і неправильне освітлення. Відеостудія в Anthill Space допоможе вам зробити саме професійний ролик, який обов’язково стане популярним. Щоб отримати дійсно хороший результат, потрібно мати цікаву ідею і скористатися хорошою відеостудією. Ми обов’язково допоможемо створити класний ролик, який не буде обділений увагою.

Ви можете створювати різнопланові: інтерв’ю, навчальні та TikTok відео, розповіді про подорожі, рецензії на фільми, проводити вебінари, записувати підкасти і т.д. Відеостудія з хромакеєм, професійним світлом і сучасною технікою буде відмінним помічником в створенні відмінного контенту. Ви можете реалізовувати найсміливіші ідеї, а завдяки хромакею буде можливість накласти на відео цікавий фон.Професійна відеостудія: зручність і комфорт

Відеостудія

Ми даємо можливість працювати в комфортних умовах. Студія оснащена системою кондиціонування з клімат-контролем, що є дуже важливим для багатогодинних записів. У гостей завжди є доступ до свіжої води, чаю, кави та печива. Відеозона обладнана диванами і кріслами для знімальної групи. Ми створили робочий простір в відеостудії, який буде зручним, для ведення зйомки – ми розуміємо, що в подібних проєктах, для акторів і знімальної групи має бути все організовано, бездоганно.

Краща відеостудія в Києві

Anthill Space пропонує можливість скористатися відеостудією і зняти ролик у відмінній якості. Вона повністю обладнана всіма необхідними деталями. Ви можете переконатися в цьому самостійно, забронювавши студію на визначений час.

Ви не знайдете в Києві більш зручної відеозони в плані співвідношення ціни і якості. За відносно невеликі гроші ви отримаєте можливість вести зйомку в дійсно професійних умовах.

Відеостудія

Відеоконференція, влоги, інтерв’ю – в студії Anthill Space можна створити все

професійна відеостудія

Єдине, для чого не підійде наша відеостудія, так це для зйомки повнометражних фільмів. В іншому ніяких обмежень немає. Тут ви можете знімати влоги, рекламні ролики, уроки, проводити конференції та багато іншого. Проводьте тут вебінари, знімайте стендап, записуйте привітальні відео – в повністю обладнаній відеостудії.

Замовляйте і пробуйте знімати

Якщо у вас є тільки ідея про зйомку того чи іншого ролика, бронюйте відеостудію, а ми вже допоможемо з реалізацією задумки. До ваших послуг не тільки сама відеостудія, а й наша допомога. При необхідності ми підберемо для вас професійних фахівців в будь-якій сфері. Для роботи всіх цих професіоналів в нашій студії створені спеціальні умови. Чекаємо ваших звернень!

Відеостудія