Відеостудія

Професійна відеостудія в Anthill Space: можливість для реалізації будь-яких проектів

Якісна відеостудія, сучасна техніка та обладнання, а також грамотні професіонали в області зйомки – це те, що зробить ваше відео максимально популярним. Кожен з нас зможе відрізнити аматорське відео від професійного. Зрозуміло, другий варіант дивитися набагато приємніше. Саме тому професійне відео може принести набагато більше користі для його автора, особливо якщо говорити про заробіток.

600 грн /год

Відеостудія

Вартість оренди

День (9:00-18:00)

3000 грн
докладніше

3 години

1200 грн
докладніше

5 годин

1900 грн
докладніше

Якщо ви дійсно хочете зробити унікальний і якісний відеоряд, забудьте про аматорські камери і неправильному висвітленні. Відеостудія в Anthill Space допоможе вам зробити саме професійний ролик, який обов’язково стане популярним на YouTube. Щоб отримати дійсно хороший результат, потрібно мати цікаву ідею і скористатися хорошою відеостудією. Ми обов’язково допоможемо створити класний ролик, який не буде обділений увагою.

Не важливо, який саме ролик ви будете записувати в відеозоне. Це може бути інтерв’ю, навчальне відео, розповідь про подорож, рецензія на фільм, або ж кулінарний рецепт. Головне – якість зйомки. Відеостудія з хромакея, професійним світлом і сучасною технікою буде відмінним помічником в створенні відмінного контенту. Ви можете реалізовувати найсміливіші ідеї, а завдяки хромакей буде можливість накласти на відео цікавий фон.
Відео-оператор

В нашій студії ви можете знімати ролики самостійно, а можете скористатися послугами наших фахівців. Наприклад, наш оператор зробить все можливе, щоб втілити в життя будь-які ваші задуми, причому навіть найсміливіші. Спеціаліст підбере ракурс, правильно поставить світло, а також забезпечить сам процес зйомки.

Обладнання

Зрозуміло, що під час роботи буде використовуватися тільки професійна техніка. Не всі можуть собі дозволити придбати якісну техніку, оскільки вона дуже дорого коштує. У нас є все, що необхідно для зйомки: світло, аксесуари, камери.

Монтаж

Також пропонуємо послуги професійного монтажу відзнятого в відеозоні матеріалу. Хороша відеостудія – це тільки частина загальної роботи. Матеріал ще доведеться змонтувати, накласти на нього зображення, музику, фон і багато іншого. Саме в цьому полягає робота фахівця з монтажу. Радимо скористатися послугами справжніх професіоналів, хоча наша студія підійде і для тих, хто тільки вчиться подібного майстерності.

Професійна відеостудія: зручність і комфорт

Відеостудія

Ми даємо можливість працювати в комфортних умовах. Студія оснащена системою кондиціонування з клімат-контролем, що гранично важливо для багатогодинних записів. У гостей завжди є доступ до свіжої води, чаю та кави. Відеозона обладнана диванами і кріслами для знімальної групи. Ми постаралися створити такий робоче простір в відеостудії, в якому буде дійсно зручно вести зйомку – ми розуміємо, що в подібних проектах зручність для акторів і знімальної групи має бути організовано бездоганно.

Краща відеостудія в Києві

Anthill Space пропонує можливість скористатися відеостудією і зняти ролик у відмінній якості. Вона повністю обладнана всіма необхідними деталями. Ви можете переконатися в цьому самостійно, забронювавши студію на визначений час.

Ви не знайдете в Києві більш зручною відеозони в плані співвідношення ціни і якості. За відносно невеликі гроші ви отримаєте можливість вести зйомку в дійсно професійних обов’язків. При цьому ми піклуємося не тільки про якість самої картинки, а й про створення зручних умов в відеостудії.

Відеостудія

Відеоконференція, влоги, інтерв’ю – в студії Anthill Space можна створити все

професійна відеостудія

Єдине, для чого не підійде наша відеостудія, так це для зйомки повнометражних фільмів. В іншому ніяких обмежень немає. Тут ви можете знімати влоги, рекламні ролики, уроки, проводити конференції та багато іншого. Проводьте тут вебінари, знімайте стендап, записуйте привітальні відео – вам на допомогу будуть виділені професіонали в сфері зйомки. Відеостудія повністю обладнана для зйомок.


Замовляйте і пробуйте знімати

Якщо у вас є тільки ідея про зйомку того чи іншого ролика, бронюйте відеостудію, а ми вже допоможемо з реалізацією задумки. До ваших послуг не тільки сама відеостудія, а й наша допомога. При необхідності ми підберемо для вас професійних фахівців в будь-якій сфері. Найбільш популярні в нашій відеостудії зараз оператори, але цим не обмежується. Ми знайдемо для вас стилістів, візажистів, гримерів. Для роботи всіх цих професіоналів в нашій студії створені спеціальні умови. Чекаємо ваших звернень!

Відеостудія