Офіси світових компаній – як вони влаштовані

Офіс в світових компаніях

Офіс сьогоднішніх сучасних мегакорпорацій прагнуть забезпечити своїх співробітників не тільки зручним робочим місцем в межах кабінету. Незвичайний дизайн і оригінальний інтер’єр створюють в офісах приємну комфортну атмосферу, яка якнайкраще сприяє поліпшенню концентрації, плідної роботи і творчого процесу працівників компаній.

1. Coca-Cola, Лондон

На території площею понад 5,5 тис / м² розташувалися офісні кімнати, переговорні кабінети, кафе, кава-бар і відкритий простір на даху будинку: для відпочинку і проведення корпоративів.
П’ятиповерховий будинок виконано в едвардіанському стилі. Піднімаючись по поверхах, можна простежити всю історію розвитку компанії. Тут вдало є сусідами антикварні предмети інтер’єру та модерністські концепції. Наприклад, поряд з новими меблями для переговорів знаходиться червоні вінтажні сходи, а біля адміністративної стійки – барвисті обідні столики.
Родзинка дизайну офісу – світлодіодний екран, виготовлений з п’яти тисяч перероблених пляшок бренду.

Офіси світових компаній - як вони влаштовані


Офіси світових компаній - як вони влаштовані

2. Microsoft, Відень

Найцікавіше проектування з безлічі офісів американської компанії. Яскраві футуристичні акценти в серйозному інтер’єрі, смугасті підлоги і загадково-привабливі текстури на стінах помітно освіжають простір.
Оздоблення природу – зелена зона і стилізований тропічний пляж – продумана для приємного обіднього відпочинку. Клеркам особливо подобається релакс-кімната з кубічними пуфами і гіркою, по якій можна скотитися з другого поверху на перший. Робота і частка гри йдуть тут пліч-о-пліч.
Ультра-мінімалізм, сіро-біле забарвлення приміщення і гладкі лінії нібито змушують нас повірити, що ми знаходимося всередині однієї з мікросхем, створених Microsoft.

3. Skype, Пало-Альто

Каліфорнійський офіс проектувався з урахуванням специфічних акустичних вимог компанії, основу діяльності якої становить розробка і використання аудіовізуального обладнання. Стелі тут, до речі, висотою в 5 метрів.
У приміщенні зосереджено безліч невеликих антуражних острівців з двома-трьома дерев’яними стільчиками, “каменями” -пуфамі і лавочками-слябів. Тут спонтанно збираються співробітники компанії, щоб обговорити ідеї і план роботи.
Відкриті робочі зони розміщені по периметру офісу. Це зроблено для того, щоб забезпечити в кабінетах доступ до природного освітлення і знизити рівень шуму. У центрі кожного ярусу є переговорні кімнати і кафе-стійки.

Офіси світових компаній - як вони влаштовані


Офіси світових компаній - як вони влаштовані

4.Amazon, Сиэтл

Офіс – сфера – у вигляді трьох величезних скляних куполів, всередині яких висаджено справжній ліс. У будівлях ростуть десятки тисяч рослин з усього світу, підтримується оптимальний мікроклімат. Під одним з куполів вгору на п’ять поверхів в’ється живий каскадний сад.
Місце для відпочинку – на найвищій точці офіс – сфери. Тут є дерев’яний шезлонг, на якому можна розслабитися і подрімати під час перерви, але недовго: спеціальна система ідентифікації ретельно відстежує пересування співробітників.

5.Booking.com, Сингапур

Штаб-квартира компанії з бронювання готелів знаходиться в Амстердамі, а в Сінгапурі розташований один з її офісів. Ця будівля відрізняється нестандартною внутрішньою обстановкою і унікальним плануванням.
Простір приміщення не зонується, тобто люди тут працюють згуртованим колективом у відкритому дружньому середовищі. Обідають і відпочивають службовці на зеленій галявині. Справжнє джерело натхнення для співробітників компанії і відвідувачів.
Офіси світових компаній - як вони влаштовані


Хочеш працювати в такому ж крутому офісі, як перераховані вище?