Оренда Залу Київ

Ультрасучасний зал для заходів в Anthill Space

Зараз все більше компаній слідкує за налагодженням ділових контактів, прагнучи проводити якнайбільше майстер-класів та презентацій для розвитку своєї діяльності. Щоб івент пройшов на високому рівні, важливо обрати приміщення, що відповідає усім технічним вимогам та нормам. Якщо найближчим часом ви плануєте провести важливий захід, оренда конференц-залу у Києві у смарт-просторі Anthill Space стане найбільш вигідним рішенням.


 
орендувати конференц зал коворкінгу

 

Вартість оренди конференц-залу

1 година

550 грн

до 30 місць

докладніше

День (9:00 - 18:00)

4500 грн

до 30 місць

докладніше

1 година

850 грн

30-50 місць

докладніше

День (9:00 - 18:00)

5500 грн

30-50 місць

докладніше

1 година

1500 грн

50-100 осіб

докладніше

День (9:00-18:00)

9000 грн

50-100 осіб

докладніше


 

Ви можете вибрати зручний для вас план розсадження гостей:

 

круглий стіл
театр
учбовий клас

П-подібна
Т-подібна
вільна

 

Зал обладнаний потужною системою вентиляції та рекуперації повітря, що забезпечує постійний приплив кисню у приміщення. Тепер ваші слухачі не будуть швидко втомлюватися під час лекції.

 

конференц зал

Більше, ніж просто оренда конференц-залу

Вартість оренди залежить від кількості гостей (до 30 осіб ‒ 550 грн/година, до 50 осіб ‒ 850 грн/година, від 50 до 100 осіб ‒ 1500 грн/година). Ви не маєте оплачувати технічний час до та після івенту. Захід поза робочим часом коворкінга оплачується додатково (100 грн/година). Вартість оренди конференц-залу на весь день (9:00-20:00) до 50 осіб становить 5500 грн, понад 50 осіб ‒ 9000 грн.


 
конференц зал з людьми

Відмінна технічна підтримка

Anthill Space робить усе, щоб ваші заходи проходили на максимально високому рівні. Наш конференц-зал обладнаний сучасним WUXGA-проектором NEC для чіткого зображення (працює з Apple AirPlay та Google Chromecast), 4 мікрофонами Sennheiser, широким екраном 3х2 м, 4 фліпчартами та 2 Bluetooth клікерами. Крім того, ми встановили Wi-Fi 6 покоління, який гарантує високошвидкісну трансляцію івента онлайн.
аренда зала Киев

Додаткові послуги для покращеного комфорту

У коворкінг-центрі працює ресепшіоніст, який зустрічає учасників заходів та консультує з будь-яких питань. Крім того, в Anthill Space є гардеробні та лаунж-зони, які діють при наявності у залі не менш ніж 50 гостей. Обмінюйтеся враженнями від проведеного івенту в затишному просторі!
Не розмірковуйте про кейтеринг ‒ ми зробимо це за вас

Anthill Space пропонує свій сервіс для замовлення обідів, щоб ви змогли зекономити ваш дорогоцінний час. Якщо потрібно влаштувати кава-брейк, кондитерська на території коворкінгу зі смачними десертами та снеками завжди у вашому розпорядженні. Більш того, ви отримуєте доступ до кухні в офісній зоні, де можна скуштувати безкоштовні гарячі напої та печиво.
 

Додаткові послуги

Крім послуг, що входять в ціну оренди конференц-залу, ми надаємо й інші послуги за додаткову плату, що заощадить вам час і гроші на замовлення, прорахунок і доставку додаткових послуг.

Кейтерінг

Найкращі сети розроблені для івентів!

Відеооператор, фотограф

Проведемо фото та відезйомку вашого івенту.

Душ та капсули для сну

Щойно з рейсу? З нами ви встигнете все.

Онлайн-трансляція

Покажемо ваш івент в онлайні на весь світ.

Погодинна оренда конференц-залу в коворкінгу Anthill Space

Ми розуміємо, що заходи можуть бути різноманітної направленості та займати від декількох годин до доби, тим більше якщо теми для лекції великі, а лекторам завжди є що додати та обговорити з аудиторією. В Anthill Space ви можете орендувати зал на ту кількість годин, яка вам необхідна.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісний сервіс за помірними цінами, досвідчений персонал, наявність великої технічної бази ресурсів та багато інших переваг, роблять компанію Anthill Space унікальною у своєму сегменті.

Бронюй круту залу для крутих подій 😎

Привіт🖖 Залиш свої дані в формі нижче і наш менеджер Микита 🤗 зв’яжеться з тобою найближчим часом 😊

Ми обіцяємо, що не будемо настирливими 🤐

Якщо не хочешь розмовляти телефоном – можешь писати нам у месенджери 😬
🤗 +38 (095) 890 27 98 🤗
Вдалого дня і чудового настрою 🤩

80 − 76 =