Чому Опенс спейс повинен бути тихим?

Офіси відкритого типу, так званий Open Space, стрімко набирають популярність. Вперше в 1960-х роках архітектор Денк Даффі реалізував ідею об’єднання робочого простору в американських офісах. Виділивши невеликий кабінет для керівництва і всю решту території зайняли співробітники. Ідея сподобалася іншим компаніям і
незабаром вони стали переходили на такий вид планування. Побачивши явні плюси західні країни негайно почали переходити на такий спосіб організації робочого простору. Які плюси опен спейс і чому ж він повинен бути тихим?

відкритий простір

Правило біблиотеки

открытые пространства

Дослідження показують, що акустичне середовище навколо нас впливає як на наше самопочуття, так і на нашу продуктивність. Тому в робочому середовищі важливо розглядати шум як важливу частину зображення, незалежно від рішення або типу офісу.
Всі ми пам’ятаємо, що бібліотека – це величезні відкриті простори з великою кількістю столів, а головне правило, яке діє – це тиша. Більшість людей приходять сюди попрацювати, почитати, пописати, подумають, поміркують, творити. Дотримується глибока тиша, всі мовчать і працюють самостійно.


Коворкінг, а також їх опен спейс можна зустріти в будь-якій точці світу, вони працюють кожен день. Тиша заставу чудових ідей. Дотримуйся тишу! Правило бібліотеки свідчить про те, що тиша запорука успіху, тримай себе в руках, не відволікай інших, май робочу культуру. Коворкінг Anthill Space подбав про тишу в твоєму просторі, звукоізоляційні панелі, шумозаглушувальний ковролін, ергономічний дизайн. Якщо ти хочеш поговорити по телефону чи у тебе відеоконференція, в нашому робочому просторі знаходяться фонбокс. На випадок зустрічі, переговорів або зборів, ви можете скористатися кімнатой для перемовин, в якій ви будете себе почувати комфортно і безпечно, більше ти можеш прочитати в статті “Переговорна кімната і захист інформації”.

відкритий простір

відкритий простір

Кілька правил, які допоможуть тобі підвищити власну продуктивність:

– Не відволікати “сусіда по парті” всі особисті розмови, телефонні дзвінки вирішуй в
спеціально відведеному місці.
– Купи біруші і сконцентруйся на всі 100 відсотків.
– Розмовляй пошепки.
– Мобільні пристрої постав на вібрацію або беззвучний режим.
– Слухай музику і дивись відео в навушниках.

Працюй в повній тиші, працюй в Anthill Space!