Коворкінг простими словами

Коворкінг – це швидко набирає популярність нова високотехнологічна форма організації офісного простору. Коворкінг часто називають «смарт-офісом». Цей термін ідеально описує суть явища. Завдяки оптимізованому доступу до всіх сервісів і приміщень кожен резидент платить тільки за реально спожиті послуги. При цьому він користується сучасною офісною технікою, обладнаними переговорними, зоною відпочинку, допомогою фахівців.
Резидентам не потрібно вкладати кошти в обладнання і оснащення власного офісу – тут є все необхідне для повноцінної роботи. Знято з користувачів і всі проблеми з оплати комунальних послуг, прибирання приміщень, закупівлю канцтоварів та обслуговування інженерних мереж.

коворкінг

Організація роботи в коворкінг

Внутрішній простір коворкінгу розділене на ряд зон. Резидентам доступні повністю оснащені всім необхідним робочі місця в межах загальної зони, утвореної за принципом відкритого простору (Open Space). В наявності також є кабінети і окремі міні-офіси. У розпорядженні резидентів коворкінгу переговорні, конференц-зала, відеостудія.
Крім робочого простору, організована також зона відпочинку для розслаблення і релаксації користувачів. Коротко опишемо основні приміщення коворкінгу.

Open Space

Це спільний простір, що включає більше 20 робочих місць. Резиденти на вибір можуть орендувати тут місце з цілодобовим доступом в будь-який час, або тільки в робочі дні. Приміщення повністю оснащено оргтехнікою, інженерними мережами, зв’язком (Wi-Fi, гігабітний Ethernet). Open Space ідеально підходить для фрілансерів, дизайнерів, програмістів, команд стартапів.

Міні-офіси

Для невеликих фірм оптимальний варіант – міні-офісне приміщення на 3-10 чоловік. Кабінети відрізняються хорошою звукоізоляцією, оснащені припливною вентиляцією, кондиціюванням, повністю оснащені і обладнані. До послуг співробітників – зона відпочинку,кімнати для премовин і всі інші посуги.

Кімнати для перемовин

Оснащені сучасною оргтехнікою кімнати на 4, 6 або 10 чоловік. Ви можете вести тут принципові переговори в максимально комфортною діловій обстановці. Приміщення обладнані системами «Розумного офісу», є голосове керування освітленням, магнітні дошки, проектна апаратура, техніка для відеоконференцій.

Конференц-зала

Повністю оснащений презентаційним обладнанням зал для проведення конференцій та інших заходів. Орендувати приміщення можуть як резиденти коворкінгу, так і інші особи.


Зона відпочинку

коворкінг

Загальнодоступне простір, призначене для відпочинку і розслаблення. Тут можна виділити такі можливості:

– лаунж-зона з міні-баром і кава-поінт;
– ігрова кімната з тенісним столом, шведською стінкою, тренажерами, настільними іграми;
– Сліпінг-капсули – тут можна влаштувати тиху годину;
– телефонні бокси;
– душові.


Для кого призначений коворкінг

Смарт-офіси – це оптимальний варіант для фірм з невеликою кількістю співробітників, стартапів, IT-бізнесу, дизайнерів, фрілансерів. Спільний простір дозволяє ефективно обмінюватися ідеями, знаходити нових співробітників, влаштовувати мозкові штурми.

Міні-офіси ідеально підходять для невеликих підприємств. Всі співробітники перебувають в одному місці, під постійним контролем і з відмінними умовами для ефективної роботи

коворкінг

Переваги коворкінга


коворкінг

Для коворкінгу характерні наступні переваги:

– економія коштів – немає необхідності вкладатися в меблі, оргтехніку, оснащення та оформлення власного офісу;
– кожен резидент платить тільки за споживані послуги;
– наявність переговорних, конференц-зали, телефонних боксів, відеостудії, зручної і комфортної зони відпочинку з ігровою кімнатою, міні-кухнею, душовими, Сліпінг-капсулами;
– при необхідності резидентам є юридичний і бухгалтерський супровід, послуги IT-фахівців, кейтерингу;
– повне обслуговування всіх приміщень – клінінг, інженерні мережі, постійне перебування на зв’язку менеджерів керуючої компанії коворкінгу.

Зв’яжіться з представниками Anthill Space прямо зараз! Ви можете особисто оцінити зручність коворкінгу завдяки послузі «тестовий день».