Перерва в роботі

Користь перерв в роботі: підвищення продуктивності і концентрації

Сучасний світ знаходиться в постійному швидкісному ритмі. Багато людей побоюються залишитися позаду інших і зупинитися хоча б на хвилину. Користь перерв в роботі багатьма недооцінена, але ж вони позитивно відбиваються на продуктивності, допомагають розслабитися і здатні підняти настрій. Кожному працівнику важливо своєчасно розпізнавати об’єктивну симптоматику втоми, глянувши на результати своєї праці, і зробити паузу. Коли людина тривалий час займається одним і тим же ділом, він перестає з належною увагою ставиться до певних дій і аспектам, якого вони вимагають. І це не є усвідомленим вибором, а скоріше, неправильним сприйняттям ризиків.

Перерва в роботі

Перерва в роботі

Перерва допоможе впоратися з втомою і подивитися на роботу «свіжим»поглядом. Найчастіше, цікаві ідеї та моменти осяяння приходять саме до тих, хто влаштовує невеликі паузи і дає можливість мозку переключитися на іншу картинку. Дослідження Стенфордського університету підтверджує, що коротка прогулянка позитивно позначається на творчих здібностях і підвищує креативність, на відміну від постійного сидіння за столом. До варіантів ефективних і «правильних» перерв можна віднести:

• легку фізичну активність;
• здоровий перекус;
• медитацію;
• кави або смачний чай за бесідою з колегами.

Своєчасний перерву в роботі допоможе уникнути втоми від прийняття різних рішень


Той факт, що людина повинна приймати багато рішень протягом тривалого часу, може призвести до значного зниження якості дій-це головний результат втоми від прийняття рішень. Професори Стенфордського університету – Шей Данцігер і Джонатан Леван виявили, що цей факт приводит до втрати концентрації і прокрастинації (відкладання важливих справ «на потім»).
Коли у людини напружений робочий графік в першій половині дня, що призводить до виснаження фізичних і розумових ресурсів. Виконання запланованих на другу половину дня важливих завдань він, швидше за все, відкладе на інший час. У довгостроковій перспективі він навряд чи скаже собі за це спасибі і керівництво компанії в тому числі.

перерва в роботі

Перерва в роботі: відновлення мотивації для досягнення поставлених цілей


перерва в роботі

Під час активної роботи людини префронтальная кора головного мозку докладає максимум зусиль, щоб надати допомогу в досягненні поставлених завдань. Але, коли справи вимагають постійної уваги і зосередженості, важливо ненадовго відволікатися від їх рішення – це буде сприяти зміцненню та оновленню мотиваційного налаштування. Звичка робити мільйон справ в один присід є не тільки не ефективною, але ще і перешкоджає досягненню поставленої мети.
Зручність і комфорт офісного простору, також, мають безпосередній вплив на мотиваційний рівень співробітників компанії. Правильна організація роботи – це основа раціональної витрати енергії для організації бізнес – проекту.


Разом з Anthill Space підберіть для своєї команди офіс, який стане стартовою точкою для успішного і яскравого розвитку