Як коворкінг допомагає стати щасливим

Про значимість поділу роботи та дому

Для фрілансерів і власників малого бізнесу, коворкінг є знайомим терміном. Але будуть ті, хто чує про нього вперше. Коворкінг – невелике робоче місце, призначене для здачі в оренду фахівцям, що працюють на віддаленій роботі. Існує безліч супротивників коворкінгу, які вважають це марною тратою грошей. Але, як правило, економія – це їх єдиний аргумент. На думку прихильників коворкінгу, він збільшує продуктивність і навіть допомагає стати щасливим. Цікаво? Читайте до кінця.

Як коворкінг допомагає стати щасливим

Зосередженість на роботі

Зосередитися на роботі в домашніх умовах – часом завдання не з легких. Дома постійно щось відволікає: голоси дітей або дружини; сусіди, які постійно сваряться побутові справи і що завгодно ще.
Спокуса випити чаю, перекусити 5 разів за 3 години робочого часу або погладити домашня тварина – такі фактори можна перераховувати безкінечно. Потрібно бути дуже дисциплінованою людиною, щоб вдома займатися виключно роботою.

коворкінг

У коворкінг теж є відволікаючі фактори, але їх набагато менше. До того ж там є робоча обстановка, в якій простіше і приємніше виконувати завдання. Якщо не відволікатися, то кількість виконаної роботи за одиницю часу сильно зросте.

Як коворкінг допомагає стати щасливим

Коворкінг і комфорт

Одна з умов продуктивної роботи – комфортне робоче місце. В коворкінг є все, що потрібно для максимальної працездатності: зручні столи і крісла, нормальна температура повітря, низький рівень шуму і багато іншого.

Баланс між роботою та особистим життям

Всім фрілансерам, які працюють вдома, знайома ситуація, коли діти або дружина просять приділити їм час. Іноді навіть вимагають. Але цього часу не вистачає навіть на виконання поточних завдань. В коворкінг подібні ситуації виключені. Коворкінг дозволяє створити чітку межу між робочим процесом і особистим життям. Якщо довгий час нехтувати поділом таких важливих і непоєднуваних сторін життя, то вигоряння не уникнути зі стовідсотковою ймовірністю.

коворкінг

Солодкa уяву і гірка реальність

Як коворкінг допомагає стати щасливим

Уявімо людину, яка недавно пішов від роботи в офісі, щоб почати займатися фрілансом дома. Як він представляє свій ранок: неспішне пробудження, чашечка запашної кави і легкий сніданок. Після цього наш уявний фрілансер сідає працювати. Так представляють роботу на дому майже всі, хто в домашніх умовах ніколи не працював.


Реальність гірка і повністю протилежно. По-справжньому ранок нашого уявного фрілансера буде виглядати наступним чином: сонні діти не хочуть йти в школу, дружина нервує і намагається все встигнути, просить допомоги. Якщо сім’ї немає – сусіди, які цілий рік роблять ремонт, прийдуть на допомогу, щоб заважати виконанню робочих завдань.

коворкінг


коворкінг

Взаємозв’язок, коворкінг і щастя

Спокійна робоча обстановка, висока продуктивність і як наслідок – підвищені доходи, відсутність конфліктів з дружиною і дітьми на побутовому грунті – це не щастя? Витрати на оренду робочого місця окупаються завдяки високій працездатності. Розмежовуйте особисте життя і роботу, щоб бути щасливими.

Ставайте нашими резидентами, будьте щасливими разом з Anthill Space !