З чого почати ранок, щоб бути продуктивним весь день

Ранок починається не з кави!

Кожен твій день, як день бабака. Прокинувся від злісно дзвінкого будильника, випив кави, вмився, зібрався і пішов на роботу. Твій настрій вже був втрачений на етапі “прокинувся через будильника”. Ти йдеш на роботу з думками, як же відсидіти з 9 до 18. З таким же негативним настроєм ти працюєш, йдеш додому і все спочатку. Твоя продуктивність падає з кожним днем ​​і ти вже на грані вигоряння. Що ж робити, як врятувати себе? А якщо я скажу, що є 5 правил, які можуть допомогти тобі прокидатися з позитивним настроєм і підвищать твою продуктивність. Ну що ж погнали розбиратися!

ранок

# 1 Прокидайся раніше

Звичайна справа выдкладання будильника на 5-10 хвилин, а потім за 15 хвилин до виходу, в поспіху вмився, випив чашку кави, зібрався, побіг. Що ж буде, якщо ти прокинешся на годину раніше? Одна година переривчастого сну не додасть тобі енергію, а прокидаючись рано, ви зробите набагато більше справ, в спокої і без стресу. Перший час буде важко перевчити себе, ви вводите організм в стресову ситуацію, можливо ви відчуєте спад енергії, але це нормально: ваше тіло переходить на новий режим.

#2 10 хвилин в тиші

Якщо ви володієте технікою, то це може бути медитація, інакше спробуйте зануриться в свої думки. І тоді перше, що ви зробите зранку не похід в соцмережі, а занурення в себе, концентрація на якоїсь мети або проекты.

#3 Спорт

Зроби діло – гуляй сміло. Вранці набагато простіше змусити себе зайнятися спортом, будь то 15-20 хвилин зарядки або розтяжки. Для занять спортом немає кращого часу як ранок.

#4 Ранок з книги

Вас можуть змінити дві речі: люди і книжки. Щоб ваш мозок прокинувся, налаштувався на роботу, почніть ранок з книги. Через деякий час у вас покращиться пам’ять, вербальні здібності, аналітичні навички. Не плутайте серфінг по соціальним мережам з читанням, прочитавши статусу або цитату не збільшиться твою продуктивність. Читай корисну літературу. Може бути саме вранці ти зможеш зловити геніальну ідею або рішення проблеми. Читайте не менше 30 хвилин в день. Ви не помітите, як за рік прочитаєте більше літератури, ніж за останні пару років.

#5 План на день

Розплануйте свій день з самого ранку, бажано написати план від руки. Письмо покращує пам’ять, допомагає фіксувати думки, ідеї та зберігає їх у будь-якому випадку.
Розпишіть другорядні та першочергові справи, починайте з найважливішого. Виконавши найскладнішу задачу в першій половині дня, другорядні справи будуть зроблені дуже швидко. Ви будете задоволені і з купою вільного часу.