Що впливає на продуктивність в офісі?

Продуктивність в офісі пов’язаний з навколишнім середовищем робочого простору. Обладнати приміщення, яке відповідатиме всім вимогам складно. Простіше звернутися в коворкінг. У таких офісах для роботи немає великої кількості гучних співробітників. Сюди приходять люди націлені на продуктивну роботу. Затишні робочі місця, тиша і спокій – ось за що хороші працівники готові платити. Тому що в хорошому місці і працюється краще.

Що впливає на продуктивність в офісі?

Вплив свіжого повітря на продуктивність в офісі

Дуже важливо, щоб в приміщенні була хороша вентиляційна система і багато світла. Тому що відсутність потоку свіжого повітря погіршує роботу мозку і підвищує стомлюваність. Це підтвердили дослідження в Гарварді і Сіракузького університету. В експерименті брало участь більше ста керівників, дизайнерів, а також архітекторів. В кінці робочого дня заміряли показники когнітивних тестів. Виявилося, що в приміщеннях з якісним чистим повітрям працівники на 26% більше результативніше ніж їх опоненти.

Що впливає на продуктивність в офісі?

Важливість освітлення

продуктивність в офісі

Наявність природного джерела світла – великі вікна завжди привертають потенційних співробітників до роботи в конкретному місці. Дуже часто цей фактор розглядається нарівні з наявністю фітнес-центру, кави та інших соціальних благ.
Це цілком логічна реакція, адже недостача сонячних променів негативно впливає на здоров’я людей: частіше втомлюються очі і частішають випадки головного болю.

Вплив навколишніх людей на результативність

Людина – це соціальна істота, яка переймає поведінку виникаюча навколо нього. Настрій інших людей впливає на нас самих. Наприклад, якщо колега почав вести себе грубо по відношенню до інших співробітників, то ви помітите таке ж відношення і до себе.
При розсадженні співробітників в офісі слід звернути увагу на результат дослідження Гарвардського університету, які полягають в аналізі швидкості і якості роботи колег.

Що впливає на продуктивність в офісі?

продуктивність в офісі

З’ясувалося, що один високопродуктивний співробітник здатний підвищити продуктивність в офісі на 15% всіх оточуючих його людей в радіусі семи метрів.
Однак це працює і в протилежну сторону. У разі постійного знаходження біля вас токсичного людини, ви ризикуєте стати володарем підвищеного роздратування і збільшити ризик звільнення.

Правильна температура повітря і наявність рослин підвищує продуктивність в офісі.

При підвищеній і занадто низькою температурою працівники втрачають рівень поточної результативності. Зробивши висновки з кількох експериментів можна виділити кордони оптимальної для роботи температури: від 22-ї до 25-ти градусів Цельсія. Споглядання природи не тільки допомагає відновити душевну рівновагу і поліпшити настрій, а також розвиває концентрацію та допомагає зосередитися.

продуктивність в офісі

Журнал “Екологічної психології” опублікував статтю, де навів статистичну вибірку. Вона вказувала на те, що після читання в приміщенні з натуральної зеленню студенти запам’ятали більше матеріалу, ніж ті,що прошли даний тест в кімнаті без рослин.

Бронюй місце на безкоштовний тестовий день в Anthill Space і підвищуй свою продуктивність разом з нами!

/center>