Комфортне робоче місце і продуктивність

Як збільшити власну продуктивність за рахунок правильного робочого місця?

Коли мова заходить про підвищення продуктивності праці на робочому місці, більшість рекомендацій, які ми чуємо, зосереджені на мотивації людини. Рекомендації на кшталт «Вам потрібно ставити перед собою цілі» або «Вам потрібно ретельно планувати кожну частину свого дня аж до мілісекунди» актуальні, але без правильної організації робочого місця безрезультативні.
Правильна організація робочого простору може вплинути на ваш заробіток, схиляючи вас до більш швидкого кар’єрного росту. Будь-яка людина може підвищити свою продуктивність, застосовуючи певні стратегії.
робоче місце

Робоче місце і його планування

робоче місце

Не має значення, організуєте Ви робоче місце вдома або в офісі, для продуктивної роботи необхідно вибрати зручне і практичне місце. Підберіть такий стіл і стілець, який забезпечить зручність посадки, не видаватиме неприємних запахів і звуків. Не варто вибирати дуже яскраві відтінки. Вони привабливі тільки як доповнення до інтер’єру. При роботі це може зіграти злий жарт.Крім того, поруч зі столом необхідно мати велику кількість висувних шафок. Для зручності їх можна підписати. Так Ви зможете очистити свій робочий простір від зайвих предметів, які в даний момент Вам не потрібні.

Підберіть гарну настільну лампу на робоче місце

Ваше робоче місце повинне мати достатне освітлення. Незалежно від того, чи читаєте ви, працюєте на комп’ютері або займаєтеся ремісничими проектами, хороша настільна лампа повинна забезпечити вам достатньо світла з мінімальним відблиском. Бажано щоб вона була регульована, так як її можна налаштувати в ідеальному положенні і уникнути появи тіней.

робоче місце

Підтримуйте порядок

Безлад – це ворог, який часто гальмує нашу роботу, створюючи при цьому негармонійний стан розуму. Іноді дуже важко підтримувати організоване робоче простір, особливо якщо ви дуже зайнята людина. Мета полягає в тому, щоб виробити звичку тримати речі в порядку. Поверніть ручку в утримувач після використання і приберіть речі, непотрібні при виконанні конкретної роботи.

Заведіть щоденник

робоче місце

Щоденник дозволить заздалегідь планувати свій робочий день, не відволікаючись на дрібниці. Виділіть в ньому розділи, де будете записувати відповідну інформацію. Їх бажано помітити стікерами, щоб мати можливість швидкого пошуку. Крім того, в ньому можна робити записи, які ми так звикли робити на папірцях. Привчіть себе записувати все в відповідний розділ блокнота і ви помітите, що без великої кількості папірців під клавіатурою набагато зручніше. Наявність організованого робочого простору може допомогти вам стати більш продуктивним, тому що так ви будете зосереджені на поточному завданні. При дотриманні цих простих стратегій, вже через час ви звикнете до цього і зможете присвятити себе повністю виконуваній роботі.

Ставай нашим резидентом, а ми подбаємо про правильну організацію робочого місця, щоб твоя продуктивність була максимальною!