Добре чи погано?
Розваги на робочому місці – таке може скластися враження при згадці гейм руму (ігрова кімната) в коворкінг. Добре це чи погано? Давайте розберемося.
З іншого боку, постійна робота і повна відсутність розваг – це стовідсотковий рецепт швидкого вигорання. Ви можете виконати весь список поставлених завдань у встановлений час, але з яким настроєм? З цієї причини більшість відомих компаній по всьому світу включають ігрові кімнати в проекти свого офісу.
За словами Беверлі Хорі, керуючого директора компанії Interior Architects, ігрові кімнати призначені для створення команди і зняття стресу на щоденній основі, а не для очікування заходи щодо створення команди. Крім того, компанії зацікавлені в наданні ігрових кімнат для залучення і утримання певної демографічної групи співробітників.
Переваги створення ігрової кімнати
Будь-яка робота, навіть найцікавіша і творча, вимагає перерви. Коли ви знаходите час, щоб відволіктися і зарядитися енергією, ви зможете працювати більш ефективно і креативно. Практикою доведено, що найпродуктивніший персонал має баланс між роботою і розвагами.
2. Можливість змагань в корпоративній культурі
Конкуренція не обов’язково повинна бути серйозною і мати пряме відношення до ділових цілей. Співробітники можуть влаштовувати змагання в ігровій кімнаті, тим самим формуючи здорову конкуренцію і в робочій сфері.
Де ще є можливість познайомитися і завести друзів, як не в гейм румі? Особливо це стосується коворкінг, де найчастіше збираються абсолютно незнайомі один одному люди. Є чимало випадків, коли під час ігрових перерв зав’язувалися цінні і навіть життєво важливі відносини, в діловому і в особистому плані.
Ігри задіють творчу сторону нашого мозку. Коли люди повністю залучені в гру, руйнуються багато психологічні бар’єри, творчі ідеї починають текти більш вільно. Іншими словами, під час ігрового перерви до вас може прийти то довгоочікуване рішення задачі, над яким ви безуспішно працювали вже кілька днів за робочим столом.
Отже, ігрова кімната – добре чи погано? Практика показує, що переваг більше, ніж недоліків, якщо тільки ви самі не вирішите перетворити «добре» в «погано». Здоровий баланс між роботою і розвагами – ось запорука високої продуктивності.