Як знайти корисні знайомства або нетворкінг в Open space

Все більшої популярності набувають офісні приміщення Open Space. Вони забезпечують ідеальне середовище для дискусій, підвищують продуктивність, а також сприяють налагодженню відносин між учасниками (нетворкінг, як стверджують багато компаній, відкриває нові можливості для бізнесу).

Нетворкінг в Open Space


Перші офіси відкритого типу були спроектовані в США. Робочі столи розміщувалися поруч у великому приміщенні, щоб співробітники могли близько розташовуватися один до одного. Це сприяло прискоренню виконання завдань, а також підвищенню ефективності (колеги могли швидко передавати один одному документи, обмінюватися інформацією, різними ідеями).

Простір спеціально розроблений для того, щоб спонукати людей до співпраці і ефективному спілкуванню. Вони відмінно підходять для ділових зустрічей, творчості, обговорення проектів. Тут знайомляться з новими людьми, будують довгострокові відносини, організовують подальші зустрічі, щоб обговорити цікаві ідеї і програми реалізації завдань.Приміщення затребувані завдяки безлічі переваг:

Open Space

1. Компактність. Простори мінімально мебльовані, комфортні, оптимізовані для відкритого спілкування.
2. Економія коштів. Фірми, які хочуть знизити витрати на ведення бізнесу, вибирають такі типи офісних приміщень.
3. Простота побудови відносин між участниками. Open Space – ефективний спосіб обмінюватися інформацією, досвідом, ідеями.

Інші переваги:

  • простота організації роботи;
  • покращене спілкування між співробітниками;
  • оптимальне використання доступного простору;
  • тиха обстановка;
  • приємна атмосфера.

Чому нетворкінг такий важливий?


Open Space
Успіх фірми не завжди залежить від власних ресурсів, знань, досвіду. Щоб ефективно управляти компанією, потрібно широка мережа контактів. Взаємодія дозволяє всебічно розвивати бізнес, допомагає долати труднощі, реалізовувати нові стратегії.
Завдяки співпраці, власники розширюють свій кругозір, знаходять рішення проблем, розвивають свої навички, залишаються в курсі останніх тенденцій, отримують доступ до необхідних ресурсів, що допомагають розвивати бізнес.

Експерти стверджують, що офіси Open Space – ідеальне рішення для екстравертів, які черпають енергію від спілкування з іншими людьми.Дослідження показали наступні результати:

77% учасників коворкінгу продовжують спілкуватися з новими колегами після роботи.
27% заявили, що неодноразово спілкувалися практично з усіма учасниками в робочому просторі.
15% учасників стверджують, що ніколи не зустрічалися з іншими співробітниками поза роботою.

Open Space – ідеальне рішення для співпраці і знайомства з новими людьми в зручній невимушеній атмосфері. Безкоштовний тестовий день допоможе переконається в цьому