Зони відпочинку в коворкінгу

Організація зони відпочинку в коворкінгу


Коворкінг не просто вибір робочого місця, це простір, який дозволяє людям з різними навичками та талантами запускати взаємні проекти та заробляти, створюючи нові можливості. У той же час ніяка робота неможлива без періодичного відпочинку та неформального спілкування.
Відпочинок у коворкінгу організується, не виходячи з робочого місця. Під нього відводиться окремий простір, де можна випити кави, поспілкуватися та обговорити цікаві моменти та просто послухати музику, подивитися колективно футбольний матч. Сучасні зони відпочинку у просторах «робота/відпочинок» часто облаштовують технікою доповненої реальності. Часто в зоні відпочинку облаштовують невелику кухню з кавою-машинами та мікрохвильовками, щоб відпочинок після роботи був максимально приємним.

зони відпочинку


зони відпочинку

Креативні ідеї щодо організації відпочинку

Найчастіше зони відпочинку надають такі можливості:

  • участь в іграх з доповненою реальністю;
  • спільна творчість та ігри;
  • перегляд вебінарів або розважальних програм;
  • медитація.

Є різні стилі планувань офісів, їх легко поділити за призначенням. Простір може бути розважальним, ігровим, розслаблюючим або суто діловим.

Ігри з доповненою реальністю

Спільна творчість

Доповнена реальність затребувана в кожному коворкінгу. Постійні клієнти таких робочих просторів звикли до подачі двох зображень: реального та цифрового. Віртуальна чи доповнена реальність часто використовується для тестування ідей, стратегій, візуалізації готового продукту. Ігри або інше дозвілля у доповненій реальності у виділеній зоні робочої еко-системи – відмінний спосіб скинути напругу робочого дня та переключити увагу.

Хоча коворкінг – це якраз про творчість на робочому місці, іноді всій команді необхідно відволіктися від праці та зайнятися мозковим штурмом. Спільне малювання, нейрографіка є чудовою розвагою для людей креативних та творців.
Однак відпочинок у коворкінгу може виходити за межі банальних розваг. Настільні ігри, стенд-апи, спільне розмальовування по контурах, експерименти з роботехнікою також відволічуть увагу від робочого процесу і розвантажать мізки.

Перегляд вебінарів або розважальних програм

Медитація

Коворкінг – це постійний розвиток команди та її згуртування. Часто в офісній зоні немає можливості розмістити співробітників так, щоб усім було зручно переглянути вебінар або після роботи футбольний матч. Тоді можна переміститися в відео-зону з величезними телевізорами та ультрасучасними звуковими системами. Це хороший спосіб не тільки розважитись, але й у випадку вебінару зберегти продуктивність, після чого організувати дружній ланч.

Хоча робочий простір призначений для прояву продуктивності та професійної реалізації, зони відпочинку в коворкінгу надають можливість зануритися у себе та перезавантажити увагу, очистити свідомість, зібратися з думками. Невелика зона для індивідуальної групової медитації дає можливість підвищити продуктивність і скинути напругу.

Тімбілдинг та коворкінг

Тімбілдинг у коворкінгу – це набір ігрових, освітніх заходів, спрямованих на заохочення спілкування та гармонії між членами команди та покращення загальної продуктивності групи з урахуванням поставленої мети. Ці види діяльності зараз мають великий попит у компаній з метою залучення співробітників, поліпшення командної роботи та продуктивності в цілому, утримання кадрів, брендингу роботодавця і т.д.

Коворкінг в більшості випадків пропонує справжні зони відпочинку, де співробітники можуть робити неформальні перерви – індивідуально, а не в групах, щоб повністю відновитися і повернутися до своєї роботи. Необхідність мати місця для відпочинку – прямий наслідок встановлення меж між роботою та особистим життям. Наприклад, у зонах відпочинку крісла, звернені назовні, розміщують по кутах або у бік вікна.Зручні крісла дозволяють відпочити втомленими очима від комп’ютера і оцінити зовнішню панораму.

Зверніться до Anthill Space і ви отримаєте для своїх співробітників доступ до найсучасніших та найпродуманіших зон відпочинку!