Кава поінт в коворкінгу та офісі, головні відмінності

Більшість офісних співробітників починають день з чашки кави, що бадьорить. І це логічно. Кава брейк – це не просто перерва, а прекрасна можливість поспілкуватися з колегами, поділитися новинами, зарядиться енергією і розпланувати свій день. 65% українців випивають приблизно
по дві чашки кави в день і вважають, що це підвищує їх продуктивність. Споживання кави особливо рекомендується людям, які займаються «сидячими» професіями. За даними Національного інституту гігієни праці, вживання кави може мати сильний знеболюючий ефект. Дві чашки кави можуть зменшити м’язовий біль на 48%. Таким чином можна підвести підсумок, що кава пойнт є невід’ємною частиною офісного простору.

кава поінт

КАВА ПОІНТ В КОВОРКІНГУ ТА ОФІСАХ

Нерідко можна помітити, що багато менеджерів намагаються заощадити на печеві, чаю, каві в своїх власних офісах. Часом відсутність молока доставляє незручність і як підсумок співробітники змушені приходить зі своїм.
У свою ж чергу коворкінг як правило, має свій каву поінт, який вже входить у вартість оренди, і доплачувати вам не потрібно. Ми подбали про те, щоб наші резиденти завжди змогли скуштувати чашку гарячого ароматного напою. У Anthill Space ти забудеш, що таке відсутність кави, молоко, чаю або печева. Вам не потрібно постійно стежити за молоком, яке закінчується так раптово, а тим більше доплачувати. У нашому випадку це звичайне ультра пастеризоване молоко. Якщо резиденти захочуть випити безлактозне, то вони можуть це зробити в кав’ярні за окрему плату.

кава поінт

ПРИНАДДЯ ДЛЯ КАВИ ПОІНТА

Важливим елементом кави поінта є печевр, чай і різне приладдя. Печиво має бути як мінімум 2 видів і змінюватися раз на три дні. Обов’язковим елементом є одноразові стаканчики, але не забуваємо, що в нашому коворкінг ви також можете скористатися нашими чашками або принести свою, що в свою чергу буде більш екологічно. Поруч стоячий кулер допоможе в приготуванні гарячого чаю або крижаного лимонаду. Також ми закуповуємо спеціально бутильовану воду для кавомашини, щоб у неї було правильно лужне скло, а ваш напій був максимально смачним.

Забудь про проблеми, насолоджуйся ароматною кавою, працюй в задоволення, ставай резидентом Anthill Space!