Як розбавити рутину ?

Навіщо потрібен режим роботи після роботи?

Ви, напевно, думаєте: “Я тільки що закінчив свій розпорядок дня, тепер мені потрібен ще один?” і відповідь – так. Це, звичайно, допомагає. Наявність режиму після роботи допомагає встановити здорові кордону між вашим професійним і домашнім життям. Ще одна причина, чому вам потрібен режим після роботи, це допомогти вам м’яко направити себе на кращий сон. Подумайте про це, як про поступовий перехід. Після того, як робочий день закінчиться, пора приступити до звичайного режиму сну, навіть якщо це 4 вечора. Але я не кажу, що для вашого режиму після роботи потрібно 3 години безмовної медитації. Як і будь-який догляд за собою, режим розслаблення після роботи для всіх виглядає по-різному, але найголовніше – це створити поділ між роботою і домашньою рутиною. У статті “З чого почати ранок, щоб бути продуктивним весь день” ми вже дізналися про ранкові ритуали, що ж нас чекає вечером. Погнали розбиратися!

Вільний покроковий режим розслаблення після роботи, позбавлення від рутини

Ввимкніть живлення

Під відключенням живлення я маю на увазі ваші пристрої. Вимкніть ноутбук, а не просто закривайте його. Зробіть фізичну, умисну заяву про те, що ви виключаєте живлення, вимкнувши комп’ютер і підключивши його до мережі, щоб зарядити на ніч. Якщо ви повністю вимкнулися, це ускладнює бездумне оновлення технології, коли вам доведеться заряджатися. Те ж саме стосується і телефону. Якщо ви дійсно хочете розслабитися, пора прибрати телефон, по крайній мірі на годину. Знову ж, мета тут полягає у створенні чіткого поділу між робочим часом і часом відпочинку. Навіть незважаючи на те, що це не потребує будь-яких фізичних зусиль, безглузда прокрутка стрічки є енергією. Впевнено можу сказати, що Ви виживете кілька годин без Instagram. Бонусні бали, якщо ви відкладете його до наступного ранку, оскільки вам все одно не варто дивитися на екрани, близьтесь до сну.


рутини

рутини
Вийти на вулицю

Після того, як ви вимкнули все, вийдіть на вулицю лише на кілька хвилин, щоб відновити дихання. Незалежно від того, це ваш двір, балкон або швидка прогулянка по кварталу, вихід на вулицю відразу після роботи так корисний для вашого тіла і розуму. Це дійсно заспокійливий перехід для вашого мозку, щоб вийти з режиму роботи і розслабитися. Якщо вам подобається займатися спортом після роботи, це прекрасний час, щоб включити це в свій розпорядок дня. Навіть швидкий потік йоги – це відмінний спосіб розтягнути тіло після цілого дня роботи.

Займіться самообслуговуванням

Нічний душ – це такий мрійливий спосіб розслабитися, який також допоможе вам підготуватися до кращого сну. Коли у вас є спокійний момент, можливо, після того, як діти лягають спати або ви самі готові спати, вимкніть світло і прийміть теплий душ. Створіть ритуал душу, який ви з нетерпінням чекаєте в кінці кожного дня. Послухайте тихий список відтворення, повісьте трохи евкаліпту під душем і напіньтесь улюбленими маслами після того, як вийдете. Це найважливіший спосіб завершити роботу після насиченого робочого дня. Або якщо догляд за вами виглядає як ванна з бульбашками з чашкою ромашкового чаю і маскою для особи, зробіть все, що від вас залежить! Що стосується догляду за собою, то тут немає універсального рішення.

Віддавайте пріоритет сну, замість рутини

Ось ключ. Ви повинні бути в захваті від сну, а не різко врізатися в ліжко щоночі. Сон є головним пріоритетом для вашого тіла і вашого розуму. Ви заслуговуєте хороший сон. Якщо ви не спите, відповідаючи на електронні листи, ви насправді завдаєте шкоди своїй кар’єрі, а не допомагаєте. Сон впливає на багато підприємницьких і корпоративних навичок, які допомагають нам процвітати на робочому місці. Так само, як ви можете планувати, що ви будете їсти або як будете тренуватися, подумайте про сон як про свій власний спа-центр. Захоплюйтеся сном. Це чудово для вашого розуму і тіла. Наш мозок любить створювати рутини. Створення ритуалу перед сном, від якого ви захопленні, допоможе мозку розслабитися і визнати, що пора спати.