Як мікроклімат впливає на продуктивність в офісі

Вентиляційна система в офісі

Показники продуктивності співробітників офісів знаходяться в прямій залежності від якості мікроклімату в приміщенні. Відсутність ефективної вентиляції призводить до підвищення втоми, сонливості, дратівливості, зниження здатності ясно мислити і приймати оптимальні рішення. Недолік провітрювання – одна з причин посиленого поширення вірусних інфекція – зокрема COVID-19.

вентиляция

Мікроклімат в приміщенні для коворкінгу


Як мікроклімат впливає на продуктивність в офісі

Комфортний мікроклімат складається з наступних показників:
– температурний режим – найбільш комфортною для офісного простору вважається температура в межах від +20 до + 25 ° С. Детальніше про важливість цього показника читайте в статті «Комфортна температура в офісі»;
– вологість – необхідно, щоб цей показник не опускався нижче 30% взимку і 40% влітку, ідеальним вважається показник 50-60 відсотків;
– вміст СО2 – неприпустимо перевищення позначки в 600 ррm.

В іншому випадку хронічна втома, головний біль, постійне відчуття задухи вам забезпечені. Дотримання тільки оптимального рівня температури і вологості не дозволить вирішити проблему некомфортного мікроклімату. Основна маса проблем виникає саме через неякісну вентиляції. Якщо її норми не дотримані, говорити про комфортну робочe атмосферe і розраховувати на безпеку для здоров’я співробітників не доводиться.

мікроклімат

Вимоги до організації вентиляції в коворкінг-центрах

вентиляция и мікроклімат

При виборі припливно-витяжної системи вентиляції необхідно точно визначити достатній обсяг повітря, що поступає. Важливо дотримати баланс між комфортом в офісі і рентабельністю конструкції. Правильно виконані розрахунки допоможуть уникнути непотрібних витрат на електроенергію. Найбільш важливим показником є ​​швидкість переміщення повітря в приміщенні.

Згідно з існуючими нормами рекомендована швидкість повітрообміну в офісних приміщеннях в будь-який час року становить 0,1 м / с. Кватиркові провітрювання не здатні забезпечити її підтримку на належному рівні. З таким завданням впорається тільки потужна приточно-витяжна система, оновлюючі повітря в режимі нон-стоп. Ефективність вентиляційної системи безпосередньо залежить від кількості джерел вуглекислого газу. Висока наповнюваність коворкінгу відвідувачами обумовлює вибір максимально продуктивних конструкцій.

вентиляция и мікроклімат

Базові вимоги до офісної вентиляції

вентиляция и мікроклімат

  • Безперервна подача свіжого повітря в достатніх обсягах.
  • Виведення відпрацьованого повітря.
  • Фільтрація від великих суспензій і пилу.
  • Мінімальний рівень шуму.
  • Можливість зміни температури вуличного повітря.
  • Просте і зручне управління.
  • Економне енергоспоживання.

Ми розуміємо наскільки важливо нашим резидентам зберігати бадьорість і продуктивність, тому оснастили приміщення ефективними вентиляційними системами. У нас ви ніколи не будете задихатися, мучитися від головного болю або засипати на робочому місці.

Комфортний мікроклімат в наших офісах – ваш вірний соратник в досягненні успіху і скоєнні запаморочливих проривів!