Які внутрішні заходи проводить коворкінг ?

Заходи коворкінгу

Зростаючий інтерес до робочих громадським просторів викликаний багатьма факторами: гнучкість, економічність, продуктивність, доступність. Коворкінг дає можливість позаштатним віддаленим і незалежним співробітникам спілкуватися, співпрацювати, обмінюватися бізнес-ідеями і налагоджувати нові партнерські відносини.

Які внутрішні заходи проводить коворкінг ?

Коворкінг та його види

Для спільної роботи можуть використовуватися різні види просторів. Тип приміщення залежить від мети зборів, потреб і прагнень клієнта. Кімнати підприємці найчастіше орендують для таких цілей:

1. Проведення ділових переговорів. Коворкінг – відмінне місце для зустрічі з потенційними клієнтами та партнерами по бізнесу. Учасникам пропонується невеликий офіс з фірмовим дизайном, а також необхідне обладнання (комп’ютери, принтери, проектори, екрани, калькулятори тощо.). Приміщення обладнане елегантними офісними меблями (зручними столами, стільцями, професійними інструментами для фінансових цілей). Найчастіше офіс орендують фрілансери, віддалені співробітники, підприємці малого та середнього бізнесу.

коворкинг

коворкінг

2. Тематичні зборів. Коворкінги служать оптимальним місцем для спілкування фахівців, що займаються однією і тією ж діяльністю. Тут можуть збиратися юристи, фотографи, психологи, дизайнери, архітектори, програмісти, журналісти, маркетологи і т.д. Збори найчастіше проводиться при спільній взаємодії. Гості можуть поділитися професійним досвідом та ідеями, обговорити бізнес-проекти, встановити надійні партнерські відносини.

3. Художній коворкінг. Творчі майстерні представляє собою величезні студії, де пропонується професійне обладнання для малювання, ліплення, обробки дерева і металу тощо. Що беруть участь створюються необхідні умови, що дозволяють комфортно розвивати свій творчий потенціал. Ціна послуги в коворкінгу варіюється в залежності від типу приміщення, інструментів, часу та інших факторів.
коворкинг

коворкінг

4. Святкові заходи. Коворкінг дозволяє проводити збори як в будні, так і вихідні дні. Керівники фірми можуть організувати концерт, реалізувати будь-які музичні програми з нагоди випуску нового продукту і інших подій. Свято в коворкінгу можна зробити як закритим, так і відкритим (для залучення нових потенційних клієнтів).


5. Семінари. Запропоновані зони можна використовувати для проведення навчальних-практичних програм. Учасники зможуть опанувати певними знаннями і навичками.
6. Тренінги. Характер навчального заходу в коворкінгу залежить від потреб відвідувачів.
7. Кулінарний майстер-клас. Коворкінг – відмінний спосіб продемонструвати унікальні рецепти та кулінарні концепції, скуштувати смачні страви і поділитися враженнями.

коворкінг

Читайте про нас на my-kiev.comfuntime.kiev.ua kyivmaps.com

Коворкінг звільняє бізнесменів від багатьох побутових турбот: забезпечує більшу гнучкість в роботі, дозволяє заощадити кошти, дає можливість зосередитися на більш важливих завданнях в роботі.

Ти досі проводиш свої заходи не в Anthill Space? Заповніть форму – все інше ми зробимо самі.