Переваги оренди робочих місць в коворкінгу

Чесна бухгалтерія і прогнозованість витрат

Цей пункт дозволяє дихати легше, тому що вам не потрібно думати, скільки ви заплатите за електроенергію, який рахунок за опалення буде в цьому сезоні, скільки води ви витратили. З таких дрібниць складається ціла головна біль, неможливо спрогнозувати, буде зима теплою чи холодною. Скільки грошей Вам це обійдеться. А в коворкінгу ви заплатили за робоче місце, де всі комунальні платежі будуть враховані у вартості і нарешті можете відчути себе комфортно, позбувшись від зайвих клопот. А головне, що ви можете поставити офісні витрати одним пунктом.

Обслуговуючий персонал

Охорона, клінінг, офіс-менеджмент, консьєрж сервіс. Ще один головний біль будь-якого бізнесу. Хочеться займатися корисною роботою, а не офісної рутиною, якщо шукати персонал, проводити співбесіду, наймати, вести весь цей персонал самостійно – може не залишитися часу на основну роботу. Коворкінг вже зробив це за вас. Вам потрібно просто взяти ноутбук і працювати.

Інтернет

Одне з нетривіальних питань. Ті хто не стикався з проблемами, пов’язаними з інтернетом – не зрозуміють. Інтернет для комерції дорожче в кілька разів, ніж для приватного користування. При цьому, швидкість набагато менша. Саме тому багато хто звик оплачувати інтернет вскладчину, але потрібно розділити мережу, а значить потрібен системний адміністратор. Орендуючи офіс в коворкінгу, ви отримуєте професійну структуровану кабельну систему. Знову ж, інтернет вже оплачений, системний адміністратор вже забезпечує стабільну роботу. До речі в Anthill Space гігабітний інтернет з 2-ма лініями і Wi Fi 6 покоління, що дозволяє працювати без затримок.

Інформаційна безпека

Багато хто не придає уваги цьому, але в епоху інформаційних технологій це важливо. Уявіть, що в одному офісі сидять одночасно 174 хакера і кожен намагається зламати один одного. Саме тому в Anthill Space використовують, так зване, ядро ​​мережі. Ядро мережі не просто розмежовує доступ по кабінетах і так далі, але також дозволяє відстежувати трафік, боротися з ддос атаками і приховує ваші дані від зовнішнього світу, що дозволяє збирати менше інформації про вас і ваших комп’ютерів.

 • Комфортне робоче місце
 • Зараз айтішників не здивувати заробітними платами, в компаніях тримають ЗП на одному рівні, саме тому айтішники вибирають де їм комфортніше працювати. А коворкінг, орієнтуючись на цю цільову аудиторію, зробили все можливе щоб айтішники сиділи у них. Тут вам глибокий і широкий стіл без шафок щоб коліна не билися і офісне крісло, навіть краще ніж геймерське. М’які регульовані підлокітники, регулювання попереку, фіксування нахилу. Як кажуть, не в кожному С-класі такі крісла.

 • Технічне оснащення кабінетів
 • комната для переговоров

  Світло, приточно-витяжна система і індивідуальний клімат. Лампи в Anthill Space встановили неприродно холодного кольору з підвищеною яскравістю і збільшеною частотою мерехтіння, що дозволяє бути досить бадьорим і менше моргати, а це знижує навантаження на очі і підвищує ККД. Постійний приплив чистого повітря, допомагає думати легше, і менше позіхати. А система клімат-контролю дозволяє перебувати в комфортних умовах.

 • Система контролю доступу та відеоспостереження
 • Вам не варто переживати, за те, що по офісу гулятимуть сторонні люди, роззяви і хтось ще хто може перешкодити вам працювати. Відкрити двері можна за допомогою вашого телефону, а при необхідності навіть з відпочинку десь в іншій точці світу. Вам потрібно щоб бухгалтер забрала документи з вашого кабінету – тиц на мобільному телефоні і вона змогла це зробити.

 • Стильний дизайн
 •  

  переваги роботи в коворкінгу


  Навряд чи, малий бізнес думав би про те, як буде виглядати їх рецепція, зона очікування або переговорна кімната при оренді офісу, а це те, що справляє перше враження. Контрагенти, замовники, що приходять в коворкінг завжди дивляться з повагою і вау-ефектом на те місце, куди вони потрапляють. Замість старих стін, незручних крісел, протертого лінолеуму або вздутого паркету, ваших клієнтів зустрічають на рецепції красиві дівчата, мило поводяться з ними, пропонують розміститися в лаунж-зоні, яка виступає в ролі зони очікування.

  Там вони запропонують зняти верхній одяг, підкажуть де вбиральня і запропонують напій. Після зустрічі в такому форматі, конкуренти, що знаходяться поза коворкінгом, навряд чи втруть вам ніс, ну або їм доведеться сильно постаратися. Вам не потрібно вести своїх клієнтів в орендований кабінет, що прибирає можливість конкурентної розвідки.

 • Ком’юніті
 • Перебуваючи в прогресивному суспільстві, малий бізнес обростає корисними знайомствами. Тут же він знаходить, хто може просувати його проект, хто розробить стратегію, хто напише сайт, так як суспільство (ком’юніті). Тому ви завжди зможете бути на крок попереду своїх конкурентів, перебуваючи в колі однодумців.

  Закінчується час бізнес-центрів і стандартних офісів. На даний час бізнесу бізнес потребує більш гнучкої оренди. Ваш бізнес пішов вгору? Ви точно можете розрахувати, які витрати вам потрібно буде ще на одного співробітника. Справи йдуть не дуже – виберіть кабінет на меншу кількість співробітників і знизьте витрати.

  Записатися на екскурсію