Як знайти натхнення?

Напевно у вас бували моменти коли ви вже не вперше виконуєте якусь роботу яку ви любите, але відчуваєте щось на зразок порожнечі. Те саме яскраве почуття яке вас заряджав і підштовхувало колись, раптом зникло. Можливо це через погану погоду самопочуття, можливо строгих рамок в які ви себе загнали, все що завгодно, а можливо просто тому що вам не вистачає натхнення. Саме натхнення – це і є та сама скоро мотивація, яка дає нам поштовх в дію, заряджають нас енергією, змушує думати, що ми здатні набольшее і довести справу до кінця. Всі найвизначніші досягнення, наукові відкриття, твори мистецтва, великі перемоги і невеликі здійснення починалися саме з цієї маленької іскри.

Прийнято вважати, що натхнення властиві тільки творчим людям. Але це зовсім не так! Необов’язково бути художником, музикантом або танцюристом, не обов’язково щось створювати, воно може виражатися в абсолютно різних формах незалежно від вашої професії того чим ви займаєтеся. Але як відомо, навіть якщо твоє хобі стає твоєю роботою з певними правилами, важливо щоб вона не перетворилася на рутину. А для того щоб цього не сталося важливо не втратити те саме відчуття яке тебе до цього привело. Важливо навчитися повертати це почуття і для цього почніть згадувати в які моменти ви відчуваєте натхнення, без чого точно не можете уявити своє життя.

Де знайти натхнення?


Музика. Коли ти слухаєш якийсь трек, в голові виникають різні картинки і образи, а часом може прийти в голову цікава ідея і саме незвичайне, люди часто відчуваю щось на зразок музичного задоволення. Є навіть таке поняття як frisson, це коли під час прослуховування музики в якийсь певний кульмінаційний момент по тілу біжать мурашки. Вчені якось пов’язують це з незвичайним будовою кори головного мозку і кажуть, що люди, які здатні відчувати подібне, характеризується активним уявою і цінують різноманітність в життя.

Як знайти натхнення?

Як знайти натхнення?


Фильмы.Часом у фільмах або серіалах можеш знайти своє натхнення. Одним з таких став фільм “Неймовірне життя Уолтера Мітта”. Дуже надихаюча історія фантазія про людину, який вирішив вирватися з клітки, в яку сам себе загнав і відкрився для нових вражень. Це дуже світлий добрий мотивуючий фільм з легкою ноткою смутку. Для наших резидентів ми проводимо кіновечора в нашій конференц-залі, де разом дивимося фільми для настрою. А може саме ти знайдеш там своє натхнення?

Книги. Ще одне джерело нескінченного натхнення – це звичайно ж книги. Останнім часом люди все більше недооцінюють книги. Можу сказати, що це як втеча в альтернативну реальність. Художня література дозволяє зануритися в інший світ, подивитися на інше життя очима героїв і спроектувати все це на своє власне життя. Саме такі моменти надихають, а ще немає нічого поганого і соромного в тому, щоб читати книги про те як добитися успіху. Часто кажуть, що там багато води, звичайно, там немає ніяких інструкцій, адже ідеальних правил не існує і для всіх вони абсолютно різні, але такі книги як раз з великою ймовірністю можуть дати той самий перший поштовх і заряд натхненням, які в подальшому можливо виросте у щось більше.

Як знайти натхнення?

Напевно банально говорити про те, як важливо правильно відпочивати, спати, харчуватися і займатися спортом, особливо зараз з настанням осені. Підйом вранці дається дуже важко, але ж так здорово прокидатися в хорошому настрої. Щоб якось з цим впорається досить виділити для себе декілька простих, але дуже ефективних правил.

1. Спати мінімум 8 годин.
2. На ніч залишати мікро провітрювання.
3. Робити вранці зарядку мінімум 10 хвилин.
4. Закінчувати душ холодною водою.

Натхнення може прийти до нас перед сном та вам захочеться працювати всю ніч. Такі моменти краще зафіксувати ідею і відкласти до наступного ранку. Знайти натхнення завжди допоможе візуалізація ваших цілей, відкиньте все зайве, обміркуйте свою мрію, уявіть як домагаєтеся бажаного, які емоції ви відчуваєте при цьому. Створіть зміни, які так боялися зробити. Змініть імідж або оновити інтер’єру. Чому б і ні? Можна в кінці кінців приготувати вечерю, який давно планували, але весь час відкладали. Вчіться бачити красу в дрібницях, зберіться з друзями або навпаки відчуйте і далеко від шуму запитайте себе, а що ж я дійсно хочу? Ставте собі питання і самі намагайтеся дати на них відповіді, адже крім нас самих ніхто не знає що нам дійсно по-справжньому потрібно. Не втрачайте натхнення!