Офісний open space або власний офіс керівнику

Ринок київської комерційної нерухомості змінюється відповідно до актуальними тенденціями. Стає популярним офісний open space в коворкінг-центрі з приміщеннями різної площі. Які умови більше підходять сучасному директору – в кабінеті або на опен спейс об’єкті?

В спільний простір «вписується» на 30% більше співробітників в порівнянні з традиційною кабінетної системою. Робоче місце директора на офісному open space обійдеться в 5-20 разів дешевше оренди окремого приміщення. Стартапи, підприємства малого бізнесу, що працюють в умовах жорсткої конкуренції і тотальної економії, отримують значну перевагу в порівнянні з прихильниками традиційних цінностей.

Традиції vc ефективність

Класичні офісні будівлі з коридорним плануванням по ефективності програють новим форматам нерухомості. В Європі, США практично не використовується кабінетна система. Замовники і партнери по робочому місцю директора оцінюють перспективи спільного бізнесу. Віддаєте перевагу офісний open space і домагаєтеся вражаючих результатів? За вами майбутнє. За інших рівних умов ваша компанія отримає більш вигідні контракти в порівнянні з конкурентами.

Опен спейс – ідеальна робота над спільними проектами

Зразком для наслідування по організації праці стала компанія Google. Класичний офісний open space поєднується з різноманітними додатковими опціями – спортзалами, столами на дахах під відкритим небом, зимовими садами, спальними місцями. Такий антураж ідеальний для проектної роботи, коли над завданням одночасно працюють кілька людей.Кожен співробітник може підібрати собі ідеальні умови. Коворкінг Anthill Space пропонує оренду робочих місць і локацій, за якістю відповідають рівню Google, Amazon, інших концернів і транснаціональних корпорацій.

офісний open space

Контроль поведінки

офісний open space

Директор, який працює в одному просторі з співробітниками, може стежити за продуктивністю персоналу. Це додатковий стимул особам, які віддають перевагу відпочинку або ігор на роботі. Для ефективного контролю необхідно знати «точки перевірки», ігнорувати рівні особистих відносин, встановити періодичність і правила обов’язкових процедур. Якщо переходити через зони офісного open space різних відділів, провести приблизно тиждень в кожній цільовій групі, можна виявити реальний рівень навантаження, «токсичних» і ледачих співробітників.

«Доступ до тіла». Співробітники, які мають можливість в будь-який момент звернутися до директора, показують кращі результати. У загальному середовищі офісного open space повинні бути прийняті правила взаємодії, а також чітко розділені зони відповідальності. Крім того, необхідно, щоб схеми бізнес-процесів, регламенти комунікацій дотримувалися всім персоналом.

Плануете оренду приміщення, робочих місць формату офісний open space в Києві? Вибирайте коворкінг Anthill Space, який відповідає європейським стандартам. Звертайтеся, для нас важливий кожен замовник!