Смарт-Офіс

Що таке Смарт-Офіс?


Смарт-Офіс – це тимчасово орендований в бізнес-центрі робочий простір, адаптований для виконання повнофункціональної комерційної роботи. За форматом це окремий офіс з наявними переговорними місцями, ресепшені, оргтехніка, обладнаними кухнями, лаунж-зонами, конференц-залами і з прилеглими парковками для автомобілів.  Особливістю таких приміщень є те, що у них максимально рухливий формат незакріпленого робочого місця.  Орендарю Смарт-Офісу немає необхідності в таких умовах створювати свою власну інфраструктуру.
Лаундж-зона

Як працює Смарт-Офіс?


Смарт-Офіс
Ідея використання таких робочих умов ведення бізнесу дуже ефективна для тих компаній, які на ринку недавно.  Концепт використання колективного робочого простору передбачає, що їм можуть користуватися співробітники не тільки з довколишніх територій, а й люди здалеку.  Найбільш поширені категорії працівників, які користуються смарт-офісами, це:

 стартаперів, підприємці;
 прогресивний малий та середній бізнес;
 представники IT-сфери;
 креативний клас технічних розробників;
співробітники, чий бізнес пов’язаний з витратами на відрядження роз’їздами;
фрілансери всіх різновидів та ін.


Плюси Смарт-Офісів


Головні переваги таких приміщень під бізнес в тому, що вони орендуються за системою «все включено».  В орендну вартість входять комунальні платежі, послуги Wi-Fi, вода / чай / кава, щоденне прибирання і т.п.  Робочий простір повністю мебльовані функціональної офісними меблями.

До переваг використання смарт-офісів можна також віднести:

різні терміни оренди (від 1 дня і на необмежений термін);
гнучкість простору – пристосованість для різних бізнес-моделей і активностей;
можливість роботи як для одного співробітника, так і для цілої команди;
комфорт і безпеку виконуваної діяльності (можливість зосереджено працювати і спілкуватися з клієнтами, не заважаючи іншим працівникам; зручність керування всім функціональним обладнанням);
доступ в будь-який час доби (24/7) – резидент може в’їхати і виїхати з орендованого приміщення в будь-який момент часу;
лояльні ціни – орендні ставки на використання цих робочих місць залежать від займаної площі, кількості робочих місць, вікон та ін..


Аренда офиса в коворкинге

Такий формат приміщень найбільш прийнятний для різних галузевих компаній, що прагнуть до економії матеріальних ресурсів і сучасного робочого комфорту.  Особливо актуальними смарт-офіси є для тих фірм, чия діяльність спрямована на постійне спілкування з людьми.  Розвинена транспортна структура, зручне розташування бізнес-центру, оперативне і комфортне обслуговування клієнтів здатні вивести комерційну структуру на якісно новий рівень ведення бізнесу.

Завітайте до нас та відчуйте всі переваги Anthill Space