Смарт-Офіс

Що таке Смарт-Офіс?


Смарт-Офіс – це тимчасово орендований в бізнес-центрі робочий простір, адаптований для виконання повнофункціональної комерційної роботи. За форматом це окремий офіс з наявними переговорними місцями, ресепшені, оргтехніка, обладнаними кухнями, лаунж-зонами, конференц-залами і з прилеглими парковками для автомобілів.  Особливістю таких приміщень є те, що у них максимально рухливий формат незакріпленого робочого місця.  Орендарю Смарт-Офісу немає необхідності в таких умовах створювати свою власну інфраструктуру.
Лаундж-зона

Як працює Смарт-Офіс?


Смарт-Офіс
Ідея використання таких робочих умов ведення бізнесу дуже ефективна для тих компаній, які на ринку недавно.  Концепт використання колективного робочого простору передбачає, що їм можуть користуватися співробітники не тільки з довколишніх територій, а й люди здалеку.  Найбільш поширені категорії працівників, які користуються смарт-офісами, це:

 стартаперів, підприємці;
 прогресивний малий та середній бізнес;
 представники IT-сфери;
 креативний клас технічних розробників;
співробітники, чий бізнес пов’язаний з витратами на відрядження роз’їздами;
фрілансери всіх різновидів та ін.


Плюси Смарт-Офісів


Головні переваги таких приміщень під бізнес в тому, що вони орендуються за системою «все включено».  В орендну вартість входять комунальні платежі, послуги Wi-Fi, вода / чай / кава, щоденне прибирання і т.п.  Робочий простір повністю мебльовані функціональної офісними меблями.

До переваг використання смарт-офісів можна також віднести:

різні терміни оренди (від 1 дня і на необмежений термін);
гнучкість простору – пристосованість для різних бізнес-моделей і активностей;
можливість роботи як для одного співробітника, так і для цілої команди;
комфорт і безпеку виконуваної діяльності (можливість зосереджено працювати і спілкуватися з клієнтами, не заважаючи іншим працівникам; зручність керування всім функціональним обладнанням);
доступ в будь-який час доби (24/7) – резидент може в’їхати і виїхати з орендованого приміщення в будь-який момент часу;
лояльні ціни – орендні ставки на використання цих робочих місць залежать від займаної площі, кількості робочих місць, вікон та ін..

Такий формат приміщень найбільш прийнятний для різних галузевих компаній, що прагнуть до економії матеріальних ресурсів і сучасного робочого комфорту.  Особливо актуальними смарт-офіси є для тих фірм, чия діяльність спрямована на постійне спілкування з людьми.  Розвинена транспортна структура, зручне розташування бізнес-центру, оперативне і комфортне обслуговування клієнтів здатні вивести комерційну структуру на якісно новий рівень ведення бізнесу.

Завітайте до нас та відчуйте всі переваги Anthill Space