Коворкінг чи антікафе ?

Популярність коворкінгу і антікафе стрімко набирає обертів, а люди все частіше оплачують послуги подібних громадських закладів соціального спрямування, щоб в спокійній обстановці переступити до віддаленої роботи, поговорити з друзями, завести нові знайомства. Тайм-кафе, антікафе, коворкінг, тайм-клуб – це лише частина назв для закладів соціального спрямування, які мають схожі ідеї, але також і кардинальні один від одного відмінності.

Антікафе

На відміну від коворкінгу, антікафе – це більшою мірою громадське місце для цікавого проведення часу. Відвідувачі вносять похвилинну або погодинну оплату з метою завести нові знайомства, цікаво провести дозвілля, організувати майстер-класи, тренінги.
Антікафе робить акцент на:
їжі, напоях;
настільних іграх;
домашній атмосфері затишку;
творчої можливості для самореалізації.

Коворкінг чи антікафе ?

Коворкінг чи антікафе ?
Як правило, в антікафе є кілька зон, в одній відвідувачі можуть спілкуватися один з одним, друга призначена для поетичних вечорів, а в третій гості можуть взяти собі закуски, солодощі, самостійно приготувати каву або чай.
У більшості закладів подібного формату дозволено приносити свої напої та їжу, а от куріння і алкоголь заборонені. Відвідувачі антікафе оплачують тільки час перебування, а частування, настільні ігри, Wi-Fi і інші речі надаються безкоштовно (включені у вартість перебування). Розважальна, робоча, творча і розвивається атмосфера – це характерні риси типового антікафе.

Серед основних переваг, які відкривають антікафе для своїх відвідувачів:

можливість проводити тренінги, концерти, фотосесії, турніри з настільних або відеоігор;
хороший варіант завести нові знайомства, розширивши коло спілкування.

А головна відмінність антікафе в тому, що сюди приходять для того, щоб розслабитися і за чашкою кави цікаво провести час в бесіді з новими людьми.

Коворкінг

Коворкінг – це місце для віддаленої роботи. Головна суть таких закладів одна – сюди приходять люди, з метою креативного праці, раціональної організації робочого процесу . В коворкінг-центрах шукають місце для творчої реалізації своїх ідей люди, що працюють на віддаленій роботі :
IT-спеціалісти;
журналісти;
перекладачі;
копірайтери;
маркетологи;
СЕО-спеціалисти та багато інших.


Первый коворкинг

Коворкінг чи антікафе ?
Коворкінги мають поділ на зони: робоча, місце для переговорів, кімната відпочинку, бібліотека, кухня.
Хоч коворкінг-центри призначені для забезпечення комфортної віддаленої роботи, тут також, як і в антікафе, можна заводити нові знайомства, розширюючи ділової коло спілкування. Як правило, для таких посиденьок є спеціальна віддалена кімната, яка має хорошу звукоізоляцію. Зроблено це з тією метою, щоб не заважати робочому процесу іншим відвідувачам коворкінг-центру.

Популярність коворкінг-центрів пояснюється відносно невисокою платою, в порівнянні з орендою офісу, наявністю переговорної, а також:

можливістю проводити ділові зустрічі;
в вартість оренди входить користування офісною технікою, інтернетом, електрикою;
можливість продуктивного спілкування і розширення корисних знайомств;
чітко спланована робоча обстановка, яка забезпечує максимальну продуктивність;
можливість зустріти однодумців.

Любиш працювати в тиші і затишку, ставай нашим резидентом і ми подбаємо про все?