Переваги природного освітлення в конференц залі

Переваги природного освітлення

Свого часу практично всі приміщення були залежні від природного освітлення. Мода не стоїть на місці і незабаром люди стали ховати сонячне світло за багатошаровими фіранками. Сьогодні ми знову повертаємося до природного освітлення, що позитивно впливає на здоров’я.
Вітрувій, знаменитий архітектор 1 століття, довів, що сонячне світло має цілющі властивості і підкреслив важливість певної орієнтації будівлі по сторонах світу.
Сонячне світло зігріває, має властивості знезараження повітря, також позитивно впливає на людину, а саме на зорові органи, підвищує обмін речовин і покращує розвиток організму. Безсумнівно можна стверджувати, що сонячне світло так само впливає на приватне і професійне благополуччя. Також воно дуже важливий для емоційного та психологічного здоров’я.

природного освітлення

Переваги природного освітлення в конференц залі

Одним з недоліків є нестійкість в різні періоди доби і року, так як людині характерно реагувати на день і ніч, світло і темряву, що в свою чергу впливає на бадьорість і сон. Недостатньо освітлення або його велика кількість погано впливає на центральну нервову систему, а саме знижує її рівень збудження. У більшості випадків, відсутність потрібної кількості сонячного світла можуть викликати головні болі, порушення зору і запаморочення.

Природне світло в конференц-залі


Сьогодні важливі заходи, такі як семінари, тренінги, стратегічні сесії, конференції, збори часто проводять в конференц-залах. Застава ідеально проведеної зустрічі – велика площа, свіже повітря, технічно оснащене приміщення і хороше освітлення. Близько 90% інформації приходить на зоровий апарат, саме тому правильно розстановка і раціональне використання сонячного світла має велике значення для будь-якої роботи.
Ефективне використання природного освітлення зменшує споживання електрики на 50-80%, підвищує продуктивність під час офіційної зустрічі і позитивно впливає на людину. У конференц-залі Anthill Space ви отримаєте суперсучасну оргтехніку, студійний світло, відеообладнання, якісну акустика, а також природне освітлення, свіже повітря і гарний настрій.


природного освітлення

Бронюй конференц-зал вже прямо зараз і насолоджуйся сонячними променями разом з Anthill Space.