Коворкінг – місце для роботи фрілансера

Що таке коворкінг?

Одним з головних недоліків роботи на дому є той факт, що фрілансер не зможе запросити клієнта на ділову зустріч. Є й інші чинники, які заважають продуктивності: низька організованість і дисциплінованість, відсутність робочих контактів і колег, оточуючі люди можуть заважати у виконанні необхідних завдань.
Одному спеціалісту використовувати офіс для бізнесу невигідно, оскільки оренда приміщення та інші витрати (покупка меблів, оплата за опалення, електрику , воду і інтернет, витрати на технічне обслуговування і прибирання приміщення і багато інших) перевищують фінансове можливості підприємця-початківця. Щоб заощадити і підвищити ефективність в бізнесі, фрілансери вибирають коворкінг. Це слово нове в світовому словнику.
Коворкінг - місце для роботи фрілансера

Спочатку така модель співпраці була орієнтована в першу чергу на фрілансерів, що дозволяло їм замість домашнього простору або кафе використовувати робочу зону. Надаючи свободу своїм співробітникам, коворкінг збільшує їх творчий потенціал.

Преимущества


Коворкінг - місце для роботи фрілансера

1. Фрілансер зможе повністю зосередитися на виконанні своїх завдань (робочий час повністю відділяється від домашнього).

2. Великі можливості з точки зору графіка і вибору місця. Підприємець може зарезервувати місце на кілька днів або місяців. Робочий час він зможе регулювати відповідно до своїх потреб.

3. Ще одна перевага – це вільний доступ до оргтехніки та інтернету. Приміщення оснащене всіма необхідними інструментами та обладнанням (офісна техніка, wi-fi, проектор, кавоварка і т.д.). Резиденти зможуть відсканувати і роздрукувати необхідні документи, зробити аудіо- відеозапис і мн. ін.

4. В коворкінг ви зможете використовувати конференц-зал і інші представницькі приміщення для проведення зустрічей з клієнтами або відеоконференції (така модель позитивно позначається на іміджі компанії). Коворкінг може надати місце для проведення виставок, творчих зустрічей, концертів, зони відпочинку і навіть ігрові кімнати.

5. Ще одна перевага – невимушена атмосфера і відмінний інтер’єр (ергономічна м’які меблі, цікаві елементи дизайну). Давно відомо, що середовище, в якому ми працюємо, безпосередньо впливає як на наш настрій, так і на продуктивність.

6. Рівень безпеки в усіх приміщеннях на високому рівні.

7. Ще одним плюсом стануть нові знайомства (а можливо і дружба). Завдяки коворкінг відкривається можливість для спілкування з людьми з різних сфер.


Фрілансер, до сих пір не відчув всі переваги роботи в коворкінг? Приходь на тестовий день і ми це виправимо.