Корпоратив между резидентами коворкинга: плюсы и минусы

Одиним із безпрограшних способів згуртувати людей, які працюють в офісі, — організувати яскравий і незабутній корпоративний захід. На фініші року, наприклад, питання проведення корпоративу набуває особливої ​​актуальності. Подібні зустрічі в невимушеній обстановці створюють атмосферу позитиву, порозуміння.
Таке спілкування формує лояльні, шанобливі, довірчі взаємини. Спільне дозвілля позитивно впливає на ефективність роботи, підвищує психологічний комфорт працівників, що працюють у класичному офісі. Чи може вважатися вірним це твердження, якщо йдеться про резидентів коворкінгу? Обговоримо це питання у нашому огляді.

Корпоратив между резидентами коворкинга: плюсы и минусы

Плюси корпоративу за участю резидентів коворкінгу

Необхідність у неформальній комунікації підприємців, стартаперів, які працюють у open space, не викликає сумнівів. Відомо, що ще в Стародавньому Римі після завершення засідання сенату патриції продовжували діалог, але вже перемістившись у терми (бані). І хоча з того часу пройшла не одна сотня років, неформальне спілкування залишається доброю традицією. Сьогодні це улюблені багатьма корпоративні заходи. Їхні переваги для резидентів коворкінгу очевидні:

1. Можливість відволіктися від рутини, зняти стрес, отримати емоційну підзарядку.
2.Розширити коло спілкування, потоваришувати з тими, хто викликає інтерес.
3. Згуртування резидентів, створення сприятливої ​​атмосфери всередині загального бізнес-простору.
4. Можливість перетворити малознайомих, практично чужих людей на дружню та згуртовану команду.
5. Неформальна обстановка розвиває творчі здібності учасників – резидентів коворкінгу.

Плануючи корпоратив, не доведеться вирішувати питання щодо оренди майданчика. У коворкінгу Anthill Space є ультрасучасний конференц-зал для різноманітних заходів: зустрічей, конференцій, тренінгів, багатофункціональна зона відпочинку , простора вбиральня. Можна скористатися послугами кейтерингу.

Основні мінуси

На жаль, подібні корпоративи можуть похвалитися не лише позитивними моментами. У них є й низка негативних аспектів, про які не варто забувти.

1. Імовірність перетворити дозвілля на продовження офісної зміни з обговоренням робочих моментів.
2. У компанії малознайомих людей складно швидко зорієнтуватися та знайти тему для розмови. У цій ситуації резидентів коворкінгу врятує бесіда про захоплення/хобі. Це приємна та корисна тема для розмови.
3. Усім не догодити. Через різницю смаків та переваг неодмінно знайдуться люди, незадоволені організацією вечірки.

Спільне проведення часу резидентів коворкінгу – це неформальне спілкування, спосіб краще дізнатися тих, хто працює поруч. Крім того, це можливість весело провести час, познайомитися з цікавими людьми, добре відпочити. Тим підприємцям, які планують орендувати приміщення в коворкінгу, варто пам’ятати, що в Anthill Space створена максимально сприятлива для роботи, відпочинку атмосфера, а вартість послуги не здається руйнівною.

Запишіться на тестовий день у Open Space, залишивши заявку!