Які заходи можна провести в коворкінгу

Технологічність, дизайн, комфорт простору грають важливу роль в досягненні своїх бізнес-цілей. Робота в маленькому задушливому офісі помітно знижує продуктивність, самопочуття, настрій співробітників, перешкоджаючи повноцінному розвитку. Тому стандартні офіси потроху відходять у минуле, що витісняються концепцією коворкінгу. Робоче місце тут – це вигідне і зручне рішення для організації праці однієї людини, або ж цілої команди. Anthill Space надає для продуктивної роботи комфортні умови. Ніщо не заважатиме зосередитися, в просторі завжди буде чисто, а при необхідності відпочити – можна буде всього лише пройти в сусіднє приміщення. Ні в одному стандартному офісі не вдасться створити таку атмосферу за ту суму, яку можна витратити на робоче місце. Витрати будуть абсолютно різними. Саме тому коворкінг стають все більш і більш популярним варіантом серед підприємців з різних сфер бізнесу.

захід

Переваги коворкінгу

Економія часу – не потрібно орендувати приміщення, займатися облаштуванням, закупівлею меблів, дизайном. Після укладення договору ми відразу надамо незакріплене місце, а ви зможете приступати до роботи.
Мінімум затрат – облаштування сучасного офісу вимагає чималих фінансових вкладень. Не у кожної молодої компанії є початковий капітал, що дозволяє зробити якісний ремонт, придбати стильні меблі, всю необхідну оргтехніку.
Максимальний комфорт – крім робочих зон в коворкінг є лаундж зона, душ, капсула для сну, гейм зона. Ми знаємо, наскільки важливий повноцінний відпочинок між роботою.

Коворкінг дає можливість не тільки працювати, а й відпочивати. Для цих цілей у нас створена спеціальна зона відпочинку, де можна розслабитися в лаунж, поспілкуватися з колегами, пограти в комп’ютерні ігри, а також комфортно поспати. Для сну організовані спеціальні капсули зі звукоізоляцією.
Смарт-офіс Anthill Space – відмінне місце для пошуку натхнення, генерування вигідних ідей, професійного зростання. Простір офісу продумано до дрібниць, врахована кожна деталь і робочі зони відрізняються унікальним стильним дизайном.

Який захід можна провести в коворкінгу

Потрібно провести зустріч, конференцію, тренінг, стратегічну сесію чи навчальні заняття, спершу обери місцепроведення. Найкращим варіантом в залежності від масштабів заходу буде кімната для перемовин або конференц-зала.


захід

Конференц-зала. Офіційні зустрічі найкраще проводити за спеціально розроблених умов. Це дозволяє всім учасникам пристосуватися до правильного настрою, відсторонитися і відчути, що вони є важливим гостем. Конференц-зала Anthill Space – це гарне місце для проведення будь-яких заходів у Києві. Ми зробимо все,для того щоб ваш захід був проведенний цікаво, плідно та пам’ятно.
Кімната для перемовин. Погодинна оренда дозволяє платити лише за час, який ви використовуєте. Вам не потрібно платити щомісячні внески, вкладати кошти в технічне обслуговування та обладнання. Кімната для перемовин Anthill Space – це економічне рішення, яке забезпечує високоякісні послуги. Ми надаємо повністью обладнану кімнату з системою “розумний офіс”, приточной вентиляцією, системой кондиціювання, склянно-магнітні дошки, всю необхідну канцелярію.

Бронюй вже зараз приміщення під свій захід і будь спойкійним, адже Anthill Space вже про все подбав!