День народження Anthill Space

Anthill Space – більше ніж просто офіс


Два роки тому 09.08.2019 недалеко від метро Берестейська з’явилося незвичайне місце – коворкінг Anthill Space. Ми хотіли побудувати щось нове, створити простір на території України і ми зробили цей технологічний коворкінг Anthill Space. Тут ми реалізували різноманітні простори: сліпінг-рум, гейм зона, відеостудія, конференц-зала, опен спейс, самі сучасні технологічні кімнати для перемовин обладнаними розумним будинком.
Anthill Space – це не просто простір, а в першу чергу ставлення і атмосфера, мова йде про комфорт, ви зустрінете душевність, гостинність, відкритість. Наше завдання подбати про кожного жителя Антхілла.

Anthill Space

Нам два роки


Це масштабна подія, підготовка якого тривала цілий місяць. Ми хотіли провести не просто корпоратив, а велике сімейний дитяче свято, тому вечірку назвали Anthill Baby Party. Чому Baby? Тому що нам виповнилося 2 рочки. Свій день народження в колі дорогих і близьких нам людей святкували до останнього. Було дуже весело, як личить дитячому святу, а також море розваг і солодощів, яке ж свято без солодкої вати і попкорну.

Ви напевно подумали, що солодощі це була єдина розвага? Anthill Space не таки вже й простий, ми влаштували: перегони тарганів, поставили величезний дартс, батут, Джанго, весь вечір мильні бульбашки дарували атмосферу дитячого свята, неймовірна кавер група спонукала танцювати і неудержно веселиться. Велике спасибі нашому ведучому Ігорю Зініну, який не давав нам нудьгувати і провів дивовижні конкурси.


Протягом усього свята з кожної ігрової локації, конкурсу або опитування будь-хто мав можливість збільшити шанс в нашій супер лотереї, де потрібно було залишити номер телефону. До кінця вечора ми зібрали всіх, щоб визначити переможців. Маленькі подаруночки, але такі яскраві емоції. Яка ж це супер лотерея без головного призу, напруга була максимальна, у кого ж задзвонити телефон. І ось він наш переможець на фото з головним призом електросамокат.

Всі присутні також отримали маленькі подарунки у вигляді декоративного моху. Наш свято закінчилося дуже душевним відео за участю наших резидентів.
Дякую всім хто розділив з нами цей день, ми шалено вдячні за ті емоції, які ви дарували нам на свято. Окрема подяка організатором нашого торжества ELART event agency, ну і звичайно ж нашій команді Anthill Space!