Яке має бути офісне крісло

Особливості вибору правильного офісного крісла

Для співробітників великих компаній офіс давно став другою домівкою. Або навіть першою, адже саме там проходить більша частина життя. Тому офісний простір має гарантувати комфорт та безпеку. Це відноситься до освітлення і до меблів, зокрема, до офісного крісла. Середньостатистичний мешканець офісу проводить сидячи кілька годин кожен день. Неправильні меблі сприяють швидкої втоми, зниження працездатності, призводить до порушення постави. Тому кожен керівник повинен потурбуватися придбанням крісел, що підходять до офісу. Сьогодні цей предмет офісних меблів є складним пристроем, що має безліч регулювань і додаткових можливостей. Але далеко не все впливає на функціональність офісного крісла. Наприклад, оббивка.
Яке має бути офісне крісло

Сучасний шкірозамінник якісно можна порівняти з натуральною шкірою. Розглянемо деякі елементи, що безпосередньо впливають на експлуатаційні якості будь-якої моделі.

Сидіння

офіс

Перш за все, слід вибрати сидіння з гладкою поверхнею, різні зазори будуть забиватися сміттям. Регулювання по висоті є навіть у самих бюджетних моделей, чого не скажеш про регулюванню глибини. А без настройки цього параметра неможливо домогтися зручної посадки. У центрі сидіння має бути присутнім невелике заглиблення, щоб людина не з’їжджав з нього.

Спинка

Крісло з маленькою спинкою не підходить в офіс. Його власник буде мучитися постійними болями в спині. Опорний елемент повинен бути високим, володіти додатковим регулюванням по висоті. Це дозволить налаштувати поперековий вигин під статура людини. Також зручно, якщо є можливість спертися потилицею на верхню частину спинки.

Яке має бути офісне крісло

Підлокітники

офіс

Правильна модель в офіс обов’язково повинна володіти підлокітниками. Без них тривале перебування в сидячому положенні буде некомфортним. Від металевих елементів краще відмовитися на користь пластикових. Не варто брати моделі з великою кількістю регулювань підлокітників. Часто вони починають жити своїм життям, висуваються або викручуються при спробі підсунути крісло.

Підголовник

Багато хто вважає цей елемент малозначним. Однак це помилкова думка. Найчастіше офісний співробітник годинами сидить перед монітором, вивчаючи документи. Рухаються тільки його очі, а інші частини тіла повинні мати опору. Якщо немає можливості прихилити голову, втома м’язів швидко переросте в головний біль. Правильний підголівник регулюється по висоті і вильоту, забезпечуючи надійну підтримку. Ідеально, якщо співробітник офісу самостійно вибере крісло. Щоб забезпечити максимальний комфорт, буде корисний повноцінний тест-драйв, проведений прямо при покупці. Практика показує, що навіть ергономічні моделі, які вважаються дивом XXI століття, підходять далеко не всім. Багато хто скаржиться, що анатомічна спинка змушує їх відчувати себе першокласниками, які сидять на уроці, а це стомлює. Тому слід «приміряти» крісло, налаштувати його під себе, а тільки потім купувати, якщо все влаштовує.

офіс


Закладаймось ,що наше крісло краще твого? Відчуй різницю сьогодні, запишись на тестовий день.