Які бізнес заходи можна провести в конференц залі

Внутрішньокорпоративна діяльність

Ведення і розвиток бізнесу часто пов’язано з організацією подій, різних заходів. Приміщення коворкінгу Anthill Space, які підходять для презентаційних, навчальних цілей, організації мережевих, віддалених консультацій відповідають міжнародним стандартам. Які бізнес заходи можна провести в нашому конференц залі?
Великі і середні компанії орендують приміщення для організації нарад, семінарів, презентацій. На заняттях у майстер-класах співробітники підвищують кваліфікацію, долучаються до корпоративних цінностей, розвивають особистісні, командні якості. Співбесіди, професійні тренінги організовують при відкритті нових філій.

конференц-зала

MLM-активність

Маркетингові, розвиваючі, навчальні центри, коучі проводять в конференц-залі звітні збори, зустрічі для залучення послідовників. Мережевики обмінюються професійною інформацією, знаходять нових клієнтів, розвивають комунікативні навички. Перевага зборів в конференц залі – широке охоплення цільової аудиторії.

Ділові зустрічі

Публічні прийоми необхідні для формування партнерських відносин, розширення ділових контактів. Ділові зустрічі в конференц залах часто приурочені до ювілеїв, урочистих дат, укладання великих угод. На учасників з інших країн зробить сприятливе враження високий рівень організації бізнес заходи, культурно-розважальна програма.

конференц-зала
конференц зал

Конференції

Під час сесій представники різних компаній обмінюються досвідом, професійними знаннями. Обговорюються і приймаються варіанти вирішення виникаючих проблем. Останнім часом користуються популярністю відеоконференції. Для організації спілкування в дистанційному форматі є все необхідне обладнання.

Виставки

Виставкова діяльність в конференц залі часто пов’язана з презентацією нових товарів, послуг, проведенням акцій. Це вдалий формат для залучення уваги потенційних замовників. Бізнес захід може тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Чому обирають конференц-залу Anthill Space


конференц-зала

Універсальний простір. Приміщення для проведення бізнес заходів вміщають 5-100 осіб. Можлива розстановка сидінь за схемою, яка оптимально підходить формату планованого події.
Інноваційні технології. Студійне світло, акустика, сучасні вентиляційні системи з мультизональними розподілом забезпечують оптимальні умови для передачі і сприйняття інформації. Зал обладнаний широкоекранними мультимедійними проекторами, LCD-панелями, пультами для управління презентаціями. Організатори та учасники отримують доступ до високошвидкісного інтернету.

Гнучкі умови співпраці.

Ви можете орендувати конференц-зал на будь-який термін – від 2 годин до декількох тижнів.
Додаткові послуги. Співробітники коворкінг центру організовують зустріч учасників, кава-брейки, харчування, відпочинок в лаунж-зонах.
Коворкінг Anthill Space пропонує орендувати конференц-залу в Києві за вигідними умовами. Ви отримаєте комфортний і технологічний простір, ідеально відповідним поставленим вимогам. Щоб оформити замовлення, залиште замовлення на сайті або зверніться до менеджера.

Використовуйте всі переваги коворкінгу – реалізуйте максимальний прибуток!