Фріланс і проблеми сучасної віддаленої роботи

Несподівана епідемія «Корони» прискорила розвиток фрілансу, бізнес-діяльності на віддаленій роботі. До цього ніхто не був готовий. Життя внесло корективи в один момент, по всьому світу. Протягом 2020 року фріланс набув популярності. Більшість навчились працювати прямо на дому. У той же час реальність показала в фрілансі істотні мінуси. З’явилися перешкоди, що завдають шкоди бізнесу, виникла необхідність усунення негативу.

Фріланс – основні проблеми

Головна реальність фрілансу на дому – комфорт. Зникла необхідність витрачати кошти, час на дорогу в офіс, дрес-код. Скоротилися витрати на верхній одяг, взуття. Проблеми виникли в самоорганізації фахівців. Створення спільної корпоративної мережі, що об’єднує в єдине ціле, різні виробничі локації. Основні перешкоди фрілансу на сьогоднішній день мають наступний негатив:
розширення меж часу на виконання офісних справ;
домашні турботи впливають, сконцентруватися на процесі для багатьох фрілансерів складно;
виникають труднощі у взаємодії співробітників.

приватний офіс фріланс

Розмиття кордонів робочого часу

Організація офісного дня проста. При нормованому часі співробітник прийшов до 08.00 (09.00). Перерви: кава-тайм, на обід в полуденний час. О 17.00 (18.00) робота закінчилася. Домашній фріланс так організувати складно. Завжди знайдеться відволікаючий фактор. Необхідність усунення стане першочерговим завданням. Вихід в прийнятті наступних заходів:


фріланс атмосфера


фіксація часу;
регулярні перерви;
відстеження часу, виконання завдань;
роботу слід відокремити від особистих справ;
захворіли – хворійте, що не обнадіює колег помилковим виконанням справ, коли не в змозі їх зробити;
у вихідні тільки відпочинок.

Так самоорганізуватися для багатьох складно. Координований фріланс вимагає першочерговою метою ставити корпоративну діяльність. Рішенням стане коворкінг, який отримав в останні два роки широку популярність.

Коворкінг, як робоче місце

Оренда, повністю підготовленої для офіс-діяльності точки, надається фрілансерам в багатьох країнах з 2005 року. Коворкінг до пандемії розвивався звичайними темпами. Ситуація з «корона-вірусом 19» значно прискорила темпи популярності.Якщо фрілансеру важко самоорганізуватися, то коворкінг повністю вирішить цю проблему. Для удаленку тут надається все необхідне. Існують навіть спальні модулі, що дозволяють фахівцеві не залишати будівлю 5 днів в тиждень.
Фріланс і проблеми сучасної віддаленої роботи


фріланс

Великі коворкінг-центри мають можливість навіть надати комфортно облаштовані зали для компаній зі штатом до 80-100 фахівців. На персональних робочих місцях є практично вся оргтехніка, швидкісний інет. Якщо фрілансери знаходяться в конкретному місті, області і співпрацюють на удаленке в одній компанії їх неважко зібрати в одній локації. Вирішити проблему взаємодії фахівців вийти дуже просто – взяти в оренду приміщення, зібрати в ньому всіх співробітників.

Ідеальне робоче місце чекає тебе, приходь на безкоштовний тестовий день і переконайся сам!