Гібридний офіс

Новий формат работи в коворкінгу


Гібридний офіс останнім часом стають все більш популярними. Як співробітники, так і роботодавці, відчули безліч переваг нового формату взаємодії: гнучкість, комфорт, максимальна ефективність, економія часу і коштів. Гібридна модель забезпечує найбільш вигідні умови праці, що веде до кращого співпраці і успіху компанії. Гібридний офіс передбачає поєднання можливостей віддаленої і традиційної форми співпраці. Залежно від підприємства, її культури, політики, а також специфіки роботи, організація бізнесу може відбуватися в різних формах:

Гибридный офис

Гібридний офіс

1. Постійне поділ команд на офісний і віддалений режим. Невелика група фахівців (наприклад, 40% персоналу) може постійно перебувати в офісі, що залишилися колеги (60%) працюють по ротаційній або дистанційній системі. Наприклад, менеджери відділу досліджень і розробок, яким потрібен доступ до спеціалізованих інструментів, використовують робоче приміщення. Інші професіонали, яким потрібно тільки пристрій, підключений до інтернету, виконують свої завдання віддалено.
2. Ротаційна система. Кілька команд можуть поєднувати офісний і домашній режим. Групи змінюються регулярно кожні кілька днів або тижнів.
3. Вільне використання простору. Це віддалений тип з постійним доступом до робочих зон. Колеги збираються на регулярних зустрічах для обговорення різних цілей, завдань.

Чому все більше компаній переходять на гібридну систему?


Основні переваги:

1. Розширення кадрів. Новий формат дозволяє наймати найкращих фахівців, забезпечуючи талановитим співробітникам кращі умови праці. Коли колеги відчувають, що у них поганий баланс між роботою та особистим життям, то найчастіше вирішують покинути фірму.
2. Підвищення продуктивності. Висока ефективність забезпечується завдяки більшій гнучкості та оптимізації робочих навантажень (співробітники можуть продовжувати працювати, навіть якщо у них застуда або незначні проблеми зі здоров’ям).
3. Поліпшення відносин з персоналом. Професіонали, яких поважають і яким довіряють, з більшою ймовірністю будуть довше залишатися залученими в роботу.

Гібридний офіс

Чому співробітники вважають за краще гібридні робочі місця?Гібридний офіс
Основні причини:

1. Гнучкість. Нова модель дозволяє вибирати місце, час роботи, а також визначати, яку частину завдань можна виконати вдома, а яку в офісі (в деяких випадках потрібно тиша і усамітнення, щоб зібратися з думками, провести відеоконференцію з клієнтом, в інших ситуаціях потрібно місце для соціальних зустрічей, взаємодії).
2. Поєднання особистого життя і професійних обов’язків. Працюючи віддалено, співробітники можуть оптимально спланувати робочий графік і індивідуальні заняття : відвідування лікаря тощо.
3. Економія часу. Не потрібно відвідувати офіс, витрачати час на дорогу.

Впровадження гібридної моделі дозволяє оптимально використовувати простір з урахуванням різноманітних потреб робітників. Наші менеджери швидко оброблять заявку, підкажуть оп тімальное рішення для вашого бізнесу.