Чому в офісі обов’язково повинні бути кімнатні рослини

Вплив кімнатних рослин на офісний мікроклімат


Сучасні офіси представляють собою зразок правильної організації робочого простору. Вони облаштовуються з урахуванням специфіки діяльності компанії, обладнуються різною технікою, в тому числі кліматичної. Так чому ж співробітники скаржаться на проблеми з концентрацією уваги, головний біль, сухість шкіри, постійну втому? Відповідь проста. У робочих приміщеннях мало природного світла і свіжого повітря. Поліпшити мікроклімат допоможуть кімнатні рослини, користь яких важко переоцінити. Живі рослини є острівцем природи в казенному просторі офісу. Вони значно покращують якість повітря, наповнюють його корисними речовинами, створюють позитивну ауру в колективі.

кімнатні рослини

Це працює, якщо озелененням приміщень займалися професійні флористи. Хаотична розстановка горщиків із зеленню нічого не дасть. Крім того, можна зіткнутися з квітами, такими, що шкодять здоров’ю, є і такі. Розберемося, чому ж корисні кімнатні рослини в офісному інтер’єрі.

Яку користь приносять кімнатні рослини


кімнатні рослини

Очищення і зволоження повітря. Інтенсивна робота веде до накопичення вуглекислоти в повітрі. Зелень непомітно замінює її на кисень, полегшуючи дихання людей. Також кімнатні рослини підвищують вологість офісного мікроклімату, запобігаючи серйозні захворювання шкіри і дихальних шляхів.
Захист від небезпечних речовин. Вихлопи автомобілів і відходи виробництв проникають через відкриті вікна, отруюючи людей. Деякі кімнатні квіти здатні захистити від цього впливу.
Поліпшення здоров’я. Помічено, що зелений дизайн офісів робить співробітників здоровіше. Активізується робота, зникають скарги на втому і головний біль.

Зелень дуже корисна для людей, які працюють за комп’ютером. Щоб позбутися від втоми очей, досить кілька минути подивитися на кімнатні рослини.

Які кімнатні рослини підійдуть для офісу


Купуючи кімнатні рослини, слід врахувати, що навіть самі невибагливі види потребують в певному догляді. Це офіс, а не оранжерея, тому краще відмовитися від покупки найбільш примхливих представників флори. Яскраві квіти вимагають багато уваги, крім того, вони відволікають від робочого процесу. Та й період цвітіння короткий, особливо в умовах офісу. Доглядом за кімнатними рослинами в офісі займаються самі співробітники. Занурені в турботи, вони забувають вчасно поливати і протирати квіти. Освітлення більшості робочих приміщень також не підходить для процвітання представників живої природи, там напівтемрява або надлишок штучного світла. Тому тільки професійний флорист здатний створити зелений дизайн, що радує око, але не вимагає особливої ​​уваги.

кімнатні рослини

Ставши нашим резидентом, ви оціните всі переваги правильного озеленення офісних приміщень. Адже можна працювати, вдихаючи тільки свіже повітря.