Оренда офісу в Києві

Як відомо, комфортний робочий простір ‒ це запорука продуктивності та позитивного настрою команди. Погодьтеся, що обговорювати важливі робочі моменти набагато приємніше, знаходячись у сучасному та технологічному офісі. Однак, далеко не кожна молода компанія може дозволити собі орендувати універсальний смарт-простір у центрі столиці. На щастя, рішення є! Зніміть офісне приміщення в нашому коворкінгу усього за 290 доларів на місяць за робоче місце та відчуйте на собі увесь спектр переваг, який ми пропонуємо.

$220/робоче місце
$110/ за перший місяць за робоче місце

При підписанні до 31.12.2020


 

Чому оренда кабінету в Anthill Space стане найкращим вибором для вас та вашої команди😲

оренда офісу в Києві
Взяти офіс в оренду та переробити його під багатофункціональний простір є справжнім викликом для будь-якого підприємця. Окрім того, що вам доведеться витратити досить багато часу на вибір відповідного офісу, ви також будете змушені вкластися в меблі та необхідне обладнання.


З тарифом “Private office” від компанії Anthill Space, ви можете не перейматися про додаткові грошові та часові витрати на створення комфортних умов праці для вашої команди. Ми пропонуємо 26 високотехнологічних мебльованих офісів, які обладнанні усім необхідним для продуктивної праці та повноцінного відпочинку. Візьміть кабінет в оренду у найтехнологічнішому просторі Києва та розвивайте свій бізнес у найбільш сприятливому середовищі.

Крім того, згідно з умовами тарифу, ви отримаєте безліч приємних бонусів та додаткових послуг, включаючи🧐:

 • 💤 цілодобовий доступ до офісу
 • 👻 Wi-Fi шостого покоління та гігабітний Ethernet
 • 👨‍🏭 клінінг
 • 👩‍🚀 офіс-менеджмент
 • 🙌системи кондицюювання та вентиляції
 • 🙏Безккоштовна йога щодня
 • 🗣доступ до кімнат для переговорів
 • 🧠система контролю доступу
 • 🤠лаунж-зона з баром
 • 🤤безлімітна кава
 • 😵принтери бізнес-класу
 • 👨‍💻ядро мережі для безпеки в інтернеті
 • 🤘внутрішні заходи у приємній компанії

 

Тільки в Anthill Space, ви маєте можливість отримати підтримку з будь-яких юридичних, економічних та організаційних питань. Крім того, наші спеціалісти завжди із задоволенням допоможуть вам із закупівлею необхідної техніки.

Все ще маєте сумніви щодо оренди офісу у Києві? Тоді наступні переваги вас точно переконають.

 

оренда офісу на берестейській

Максимальна технологічність для досягнення професійних цілей

За продуктивність робочого часу, проведеного в Anthill Space, відповідає стабільний Інтернет. Wi-Fi шостого покоління забезпечує швидке з’єднання для оперативного пошуку бізнес-рішень. Більш того, завдяки кваліфікованій IT-підтримці, будь-які проблеми будуть усунуті у найкоротший термін.

оренда мебльованого офісу

Комплексний офіс-менеджмент у тарифі “Private Office”

Ми знаємо як важливо слідкувати за життєзабезпеченням робочого простору, тому надаємо послуги клінінгу, щоб ваш кабінет в оренду завжди виглядав ідеально. Якщо ви також потребуєте послуги офіс-менеджера, ми готові надати вам кваліфікованого спеціаліста для правильної організації роботи офісу.

офіс в бізнес центрі

Ідеальне співвідношення відпочинку та роботи

Неможливо безперервно сидіти за комп’ютером та не робити перерв. З тарифом “Private”, ви отримуєте доступ до релакс-зон та поінтів з кавою та снеками. Спілкуйтеся на різноманітні теми з однодумцями за десертами та гарячими напоями в необмеженій кількості.

оренда сучасного офісу в Києві

Безмежні можливості вашого смарт-офісу

В цей тариф також входить оренда кімнат для перемовин та мітапів. Окрім того, перебуваючи у якості нашого резидента, ви можете влаштовувати різноманітні заходи та не платити за цю послугу додатково.

Оренда офісних приміщень, Київ ‒ отримайте абсолютну перевагу

Проводячи час у нашому коворкінгу, ви відчуєте єднання із колективом, адже у нас зосереджені найкращі представники IT-індустрії в Києві. Працювати у колі однодумців не тільки весело, але і дуже продуктивно, оскільки кожен резидент може визначити проблеми, які він не в змозі вирішити або попросити про допомогу у інших членів ком’юніті.