Оренда офісного кабінету в Києві

Як відомо, комфортний робочий простір ‒ це запорука продуктивності та позитивного настрою команди. Погодьтеся, що обговорювати важливі робочі моменти набагато приємніше, знаходячись у сучасному та технологічному офісі. Однак, далеко не кожна молода компанія може дозволити собі орендувати універсальний смарт-простір у центрі столиці. На щастя, рішення є! Зніміть офісне приміщення в нашому коворкінгу усього за 290 доларів на місяць за робоче місце та відчуйте на собі увесь спектр переваг, який ми пропонуємо.

$290/робоче місце
$222/робоче місце

При підписанні до 15.07


 

Чому оренда кабінету в Anthill Space стане найкращим вибором для вас та вашої команди

офіс з людьми

Взяти приміщення в оренду та переробити його під багатофункціональний простір є справжнім викликом для будь-якого підприємця. Окрім того, що вам доведеться витратити досить багато часу на вибір відповідного офісу, ви також будете змушені вкластися в меблі та необхідне обладнання.


З тарифом “Private office” від компанії Anthill Space, ви можете не перейматися про додаткові грошові та часові витрати на створення комфортних умов праці для вашої команди. Ми пропонуємо 26 високотехнологічних офісів з меблями, які обладнанні усім необхідним для продуктивної праці та повноцінного відпочинку. Візьміть кабінет в оренду у найтехнологічнішому просторі Києва та розвивайте свій бізнес у найбільш сприятливому середовищі.

Крім того, згідно з умовами тарифу, ви отримаєте безліч приємних бонусів та додаткових послуг, включаючи:

 • цілодобовий доступ до офісу
 • Wi-Fi шостого покоління з гігабітним Ethernet
 • клінінг
 • офіс-менеджмент
 • безкоштовні івенти
 • доступ до кімнат для переговорів
 • система безпеки
 • лаунж-зона з десертами
 • безлімітна кава
 • принтери бізнес-класу
 • ядро мережі для безпеки в інтернеті

 

Тільки в Anthill Space, ви маєте можливість отримати підтримку з будь-яких юридичних, економічних та організаційних питань. Крім того, наші спеціалісти завжди із задоволенням допоможуть вам із закупівлею необхідної техніки.

Все ще маєте сумніви щодо оренди офісного приміщення у Києві? Тоді наступні переваги вас точно переконають.

 

Максимальна технологічність для досягнення професійних цілей

За продуктивність робочого часу, проведеного в Anthill Space, відповідає стабільний Інтернет. Wi-Fi шостого покоління забезпечує швидке з’єднання для оперативного пошуку бізнес-рішень. Більш того, завдяки кваліфікованій IT-підтримці, будь-які проблеми будуть усунуті у найкоротший термін.

офіч з мебелями

Комплексний офіс-менеджмент у тарифі “Private Office”

Ми знаємо як важливо слідкувати за життєзабезпеченням робочого простору, тому надаємо послуги клінінгу, щоб ваш кабінет в оренду завжди виглядав ідеально. Якщо ви також потребуєте послуги офіс-менеджера, ми готові надати вам кваліфікованого спеціаліста для правильної організації роботи офісу.

Ідеальне співвідношення відпочинку та роботи

Неможливо безперервно сидіти за комп’ютером та не робити перерв. З тарифом “Private”, ви отримуєте доступ до релакс-зон та поінтів з кавою та снеками. Спілкуйтеся на різноманітні теми з однодумцями за десертами та гарячими напоями в необмеженій кількості.

Безмежні можливості вашого смарт-офісу

В цей тариф також входить оренда кімнат для перемовин та мітапів. Окрім того, перебуваючи у якості нашого резидента, ви можете влаштовувати різноманітні заходи та не платити за цю послугу додатково.

Оренда офісних приміщень, Київ ‒ отримайте абсолютну перевагу

Проводячи час у нашому коворкінгу, ви відчуєте єднання із колективом, адже у нас зосереджені найкращі представники IT-індустрії в Києві. Працювати у колі однодумців не тільки весело, але і дуже продуктивно, оскільки кожен резидент може визначити проблеми, які він не в змозі вирішити або попросити про допомогу у інших членів ком’юніті.

Готові зняти офіс своєї мрії вже сьогодні? Залиште заявку і ми зв’яжемося з вами у найближчий час.

− 1 = 2