Оренда робочих місць

Тариф “Hot Desk” ‒ доступна оренда робочого простору в Києві

Комфорт та технологічність робочого простору відіграють важливу роль у досягненні поставленої бізнес-мети. Якщо ви та члени вашої команди йдуть на роботу із задоволенням ‒ це вже половина успіху. Тут, в Anthill Space, у нас є все, що треба, щоб зробити ваш робочий процес максимально плідним.

$155/роб. місце


рабочее место в open space

Оренда робочих місць у офісі – краще рішення для підприємців

На теперішній час, у Києві розміщено близько сорока різноманітних смарт-просторів де кожен охочий може орендувати робоче місце на тривалий термін. Однак, якщо ви у пошуках максимально комфортного коворкінгу для себе та своєї команди, Anthill Space – це краще рішення для вас. 

Наш унікальний смарт-офіс створений спеціально для молодих та креативних людей, які зайняті розвитком своїх бізнес-ідей та цінують технологічний підхід до виконання задач. Ми пропонуємо вам орендувати робоче місце в коворкінгу А-класу, де є все, що може знадобитися для продуктивної праці та насиченого відпочинку у колі однодумців.

 

 

Переваги коворкінгу перед звичайним офісом

Це значно дешевше, ніж винаймати офіс у Києві, до того ж за цю суму ви отримуєте велику кількість переваг, включаючи:

 • можливість відпочивати у лаунж-зоні
 • вільний доступ до душу
 • високошвидкісний Інтернет
 • чай, кава та печиво у необмеженій кількості
 • безкоштовне паркування для велосипедів
 • друк 50 сторінок на місяць на принтерах бізнес-класу
 • доступ до кімнат для перемовин
 • кабінки для особистих телефонних дзвінків
 • шафи для зберігання речей
 • доступ до капсул для сну
 • цілодобова IT-підтримка
 • можливість приходити до офісу з дітьми

Якщо усі перелічені переваги цього тарифу ще не переконали вас підписать договір про оренду робочого місця в офісі Anthill Space, то давайте розглянемо основні причини чому вам необхідно обрати саме наш смарт-простір для втілення своїх бізнес-ідей у реальність.
 

коридор в anthill space

Помірна ціна ‒ наша перевага

Якщо ви не бажаєте витрачати час та гроші на пошук та оренду офісного приміщення, то коворкінг ‒ це відмінна альтернатива за прийнятну ціну. Більш того, вам не треба інвестувати у ремонт, меблі та обладнання, так само як і думати про додаткові витрати на супровід. Усього за $155 на місяць ви отримуєте високотехнологічний простір на правому березі Києва з усім необхідним для плідної праці.

 


людина в коворкінгу

Смарт-офіс, який надихає

Ви маєте постійно генерувати ідеї, так як від них залежить ваш дохід? Тоді вам необхідно працювати у місці, де кожна деталь сприяє натхненню. Коворкінг Anthill Space – це 1000 кв. м. простору з унікальним дизайном та власною філософією. Тут є все ‒ від спеціальних кабінок для телефонних розмов до лаунж-зон зі зручними кріслами та іграми.
 

комната для переговоров с людьми

Висока технологічність

Ми пропонуємо ретельно продуманий простір, де все сприяє продуктивній роботі у будь-яку пору року. Наше приміщення обладнане правильним світлом, шумоізоляцією та кондиціонуванням, щоб кожен резидент відчував себе максимально комфортно та захищено. Крім того, в офісі проведений 2-х кабельних гігабітний Ethernet та Wi-Fi шостого покоління.


 

Потрібна оренда робочого місця? Коворкінг Anthill Space ‒ ваше ідеальне рішення

Середньостатистичний офісний працівник знаходиться на роботі 8-10 годин на день, а це майже 60% усього продуктивного часу на добу. Саме тому, місце, де ми проводимо більшу частину свого життя повинно бути не тільки комфортним для роботи, але й для відпочинку. У смарт-просторі Anthill Space усе обладнано так, щоб ви отримували максимальне задоволення від перебування в офісі та хотіли повертатися сюди знов і знов.