Фіксовані робочі місця


Оренда робочого місця в офісі в один клік

Даний тариф відмінно підійде фрілансерам, IT-фахівцям, людям творчих професій, а також маркетологам і власникам малого бізнесу. Це безпрограшний варіант для тих, хто обирає комфорт орендуючи офісний простір в коворкінгу Києва.


оренда фіксованого робочого місця в коворкінгу

Оренда робочого місця в офісі з персоналом

В Anthill Space ми подбаємо про вас, навіть якщо ви єдиний співробітник у вашій компанії. Тепер, вам не потрібно перейматися стосовно витрат на оренду і ремонт приміщення для розвитку вашого бізнесу.

$195/роб. місцековоркінг з людьми

Висока технологічність

Користуйтеся принтерами преміум класу, вирішуйте бізнес-питання в телефонних кабінках, проводьте наради онлайн і не хвилюйтеся про те, що у найбільш невлучний момент може зникнути Інтернет. Всі кімнати оснащені високошвидкісним і надійним Wi-Fi, який забезпечує стабільне з’єднання 24/7.


Дизайн коворкінгу

Зручність і комфорт

Тут, в Anthill Space, ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити наших клієнтів всім необхідним не тільки для продуктивної роботи, але і для повноцінного відпочинку. Саме тому в тариф “Dedicated Desk” входить користування лаунж-зоною і сліп-румами для зняття напруги і повного відновлення сил. Крім того, у вашому розпорядженні знаходяться душові кабіни, в яких ми завжди підтримуємо ідеальну чистоту. 

Трендове місце

Наразі коворкінг є безумовним трендом у сфері офісної нерухомості і продовжує завойовувати серця багатьох фрілансерів і працівників сфери IT по всьому світу. Такий колективний офісний простір – це просто знахідка для тих, хто надає перевагу віддаленій роботі, не прив’язуючи себе до певного місця. Тут ви можете не тільки зосередитися на своїх завданнях та зануритися в розробку власних ідей, а й розслабитися і знайти нових знайомих.


Максимум переваг за мінімальну ціну

Замовляючи тариф “Dedicated Desk” за $195 на місяць, ви отримуєте рішення для безлічі проблем, які пов’язані з організацією праці та дозвілля працівників. Ми надаємо знижки на проведення заходів в нашому просторі, а для постійних резидентів влаштовуємо гучні вечірки безкоштовно. Крім того, ви отримуєте можливість користуватися переговорними кімнатами і принтерами бізнес-класу.