Dedicated Desk Routinary

Dedicated Desk Routinary – закріплене робоче місце за 175 $ в місяць

Кожен підприємець стикався з питаннями організації робочих місць для себе і своєї команди. Розвиток і реалізація бізнес-ідей вимагають створення якісних робочих умов. Закріплене робоче місце в коворкінг – відрізняючи альтернативи звичної оренді офісів. Цей вибір має масу переваг, про які ми хочемо вам розповісти.


Dedicated Desk Routinary

Що входить у вартість тарифу Dedicated Desk Routinary?

 • доступ до робочого місця з 08:00 – до 20:00 з понеділка – по неділю
 • Wi-Fi 6 покоління і гігабітний Ethernet
 • клінінг і офіс-менеджмент
 • системи кондиціонування і вентиляції
 • ядро мережі для безпеки в інтернеті
 • безкоштовна йога
 • доступ в кімнати для перемовин
 • система контролю доступу
 • лаунж-зона з баром
 • ккофе-поінт з безлімітною кавою
 • принтери бізнес-класу
 • внутрішні заходи в класній компанії

Тариф “Dedicated Desk Routinary ” ‒ закріплене робоче місце в Open Space

$175 / роб. місце

Читайте про нас на my-kiev.comfuntime.kiev.ua kyivmaps.com

Закріплене робоче місце c Dedicated Desk Routinary: найкраща альтернатива звичному офісу

В першу чергу закріплене робоче місце в Open Space дозволить істотно заощадити. Крім витрат на оренду самого офісу, підприємець змушений витрачати гроші на його обслуговування. Це виливається в необхідність найму обслуговуючого персоналу, причому в різних спеціалізаціях. Офіс необхідно регулярно прибирати, техніку необхідно обслуговувати, різні поломки потрібно ліквідуватися. Це все тягне за собою фінансові витрати, причому іноді досить істотні.

закрепленное рабочее место

$175 / раб. место

Закріплене робоче місце з тарифом Dedicated Desk Routinary відрізняється в кращу сторону. Підприємець зможе повністю зануритися в роботу, не думаючи про обслуговування робочого простору. За всі дрібні деталі відповідає організатор. Таким чином оренда закріпленого робочого місця буде набагато вигідніше стандартної оренди офісного приміщення.

Чим зручно закріплене робоче місце?

неограниченный доступ

Крім фінансової вигоди, робоче місце дає можливість працювати в гранично комфортних умовах. Якщо говорити про пропозицію від Anthill Space, то ви зможете забути про зовнішніх подразників і повністю віддатися своєму проекту.

закрепленное рабочее место

Коворкінг дає можливість не тільки працювати, а й відпочивати. Для цих цілей у нас створена спеціальна зона відпочинку, де можна розслабитися в лаунж, поспілкуватися з колегами, пограти в комп’ютерні ігри, а також комфортно поспати. Для сну організовані спеціальні капсули зі звукоізоляцією.

Необмежений доступ до максимального комфорту

Робоче місце доступно с 08:00 – до 20:00 з понеділка – по неділю, воно завжди буде знаходитися в ідеальному стані. За обслуговуванням коворкінгу стежить спеціальний персонал, так що можна буде розраховувати на максимум комфорту і зручності. Робоче місце з вигідними умовами допоможе вирішити завдання будь-якої складності.

закрепленное рабочее место

Закріплене робоче місце: новий формат реалізації бізнес-процесів

Dedicated Desk Routinary

Стандартні офіси потроху відходять у минуле, що витісняються концепцією коворкінгу. Закріплене робоче місце – це вигідне і зручне рішення для організації праці однієї людини, або ж цілої команди. Незалежно від того, який саме бізнес-проект передбачається реалізувати, ми допоможемо зробити це максимально ефективно.

Dedicated Desk Routinary до максимального комфорту за мінімальну ціну

Dedicated Desk Unlimi буде коштувати всього $195 на місяць. Ми надамо для продуктивної роботи комфортні умови. Ніщо не заважатиме зосередитися, в просторі завжди буде чисто, а при необхідності відпочити – можна буде всього лише пройти в сусіднє приміщення. Ні в одному стандартному офісі не вдасться створити таку атмосферу за ту суму, яку можна витратити на робоче місце. Витрати будуть абсолютно різними. Саме тому коворкінг стають все більш і більш популярним варіантом серед підприємців з різних сфер бізнесу.

закрепленное рабочее место

Замовляйте необмежений доступ і насолоджуйтеся можливістю працювати з максимальним комфортом!