Hot Desk Flex

Гнучкий тариф Hot Desk Flex — краще рішення для розгрузки фрілансера


Новий час диктує нові цілі, ставить нові завдання. Багато з нас переходять на віддалену роботу додому, але навіть тоді хочеться змінити обстановку. Часто виникає необхідність в робочому місці з високотехнологічним обладнанням, затишний простір для зустрічі з партнерами або однодумцями.

Hot Desk Flex

Що входить в вартість гнучкого тарифу?


 • цілодобовий доступ
 • Wi-Fi 6 покоління і гігабітний Ethernet
 • клінінг і офіс-менеджмент
 • системи кондиціонування і вентиляції
 • ядро мережі для безпеки в інтернеті
 • безкоштовна йога
 • доступ в кімнати для перемовин
 • система контролю доступу
 • лаунж-зона з баром
 • ккофе-поінт з безлімітною кавою
 • принтери бізнес-класу
 • внутрішні заходи в класній компанії

Гнучкий тариф “Hot Desk Flex” ‒ 10 візитів протягом місяця

2500 грн / роб. місце

Читайте про нас на my-kiev.comfuntime.kiev.ua kyivmaps.com

Що отримуєте ви, вибираючи гнучкий тариф в коворкінг?

Рабочее место

Зручне робоче місце в Open Space з високотехнологічною «начинкою»

Бокс

Фон-бокси для телефонних розмов та кімната для розваг

Wi-Fi шостого покоління, інтернет з гигабитной швидкістю. На принтері бізнес-класу за гнучким тарифом можна роздрукувати 100 листів на місяць, а продуктивне МФУ дозволить сканувати, копіювати та виконувати інші офісні операції.

Зручність і комфорт

Високочастотний світло в кабінетах комфортний для зору. Він не створює навантаження на очі. В користування за гнучким тарифом надаються зручні офісні стільці бренду Bejot з регулюванням спинки і підлокітників. Для зберігання верхнього одягу обладнані гардеробні, а для особистих речей – індивідуальні шафки.

Використовуючи гнучкий тариф, можна усамітнитися і говорити по телефону в кабінках з хорошою акустикою.
В ігровій кімнаті за гнучким тарифом ви можете пограти в настільні ігри: теніс або хокей, розім’ятися на шведській стінці або скористатися приставкою Play Station.

Оптимальний мікроклімат

Для вільного повітрообміну, надходження свіжого повітря передбачена приточно-витяжна вентиляція. Система клімат-контролю підтримує оптимальну для роботи за гнучким тарифом температуру і вологість.


Hot Desk Flex

Лаунж-зони і сліпінг-капсули

Повноцінно відпочити після напруженого трудового процесу за гнучким тарифом можна в винайденої заповзятливими японцями спальної капсулі в окремому приміщенні. А для звичайного відпочинку передбачені лаунж-зони з м’якими меблями, столиками. Там ви можете не тільки відпочити, а й поспілкуватися з однодумцями Community, завести потрібні знайомства.

Hot Desk Flex

Кухня і кава-поінтУ будь-який час за гнучким тарифом можна організувати перекус. Для цього передбачено кава-пойнт, обладнаний професійної кавоваркою і системою фільтрації води. Завжди в наявності є кава, чай, кондитерка. На кухні можна приготувати щось суттєвіше. Альтернативний варіант – буфет, в якому ви знайдете широкий асортимент випічки і страв.

Що можна взяти за гнучким тарифом за додаткову плату?

Hot Desk Flex

Кімнати для перемовин

Приватні приміщення, з відмінною звукоізоляцією і шумопоглощением, які можуть входити в гнучкий тариф, обладнані смарт-системою управління, телевізором, відеокамерою і інтерактивними дошками.

профессиональная видеостудия

Відеостудія для запису

У ньому за гнучким тарифом можна провести вебінар або відеозйомку для ролика. Кімната обладнана шумоподавляющіе панелями, софітами для правильного виставлення світла, гріміровальним столом, стабільним інтернетом. У ньому можна провести предметну фотозйомку.

Відчуй всі переваги коворкінгу – приходь на тестовий день!