Кімнати для переговорів

Оренда переговорного залу у Києві в Anthill Space

Для того, щоб зустріч пройшла успішно, усі учасники повинні почуватися комфортно. Саме тому, оренда переговорних кімнат у Києві ‒ це не марнотратство, а інвестиція в успіх. Це вигідно та професійно. До того ж, ми гарантуємо, що нічого не зможе завадити вашому заходу, а партнери залишаться задоволеними після його закінчення.

Переваги оренди переговорної у Києві в Anthill Space:

кімната для перемовин з людьми

Зручний простір у сучасному коворкінгу

Приміщення для переговорів повинно бути затишним. І ми точно знаємо, що це означає для ділових людей. Anthill Space ‒ це дивовижний інтер’єр, гармонійне поєднання кольорів, зручні меблі та бездоганна чистота. Як тільки ви опинитеся на території нашого коворкінгу, ви дізнаєтеся, якою повинна бути робоча атмосфера, що надихає.

Більше ніж доступна ціна

Якщо вам не треба приміщення для щоденного використання, погодинна оренда переговорної у Києві буде ідеальним рішенням. Тарифи в Anthill Space оптимальні для кожного:

кімната для перемовин для 4 осіб
мітинг-рум на 4 особи

$10/година

кімната для перемовин для 6 осіб
мітинг-рум на 6 осіб

$12/година


кімната для перемовин для 10 осіб
мітинг-рум на 10 осіб

$15/година


Погодьтеся, це набагато дешевше, ніж знімати квартиру або цілий офіс. До того ж, для постійних орендарів у нас діють спеціальні пропозиції та бонуси.

Територіальне розташування на правому березі

Взяти в оренду переговорну кімнату у Києві можна виходячи з побажань ваших бізнес-партнерів. Але в ідеалі вона повинна знаходитися на правому березі та, бажано, недалеко від метро, щоб забезпечити комфорт вашим співробітникам або діловим партнерам. З мітинг-румами Anthill Space ви отримаєте таку можливість.

кімната для переговорів з людьми

Технічне обладнання

Підготовка до переговорів має таке ж значення, як і місце їх проведення. Навіть такі дрібниці, як наявність канцелярії та екрану для перегляду презентації, відіграють важливу роль. На щастя, у нашому арсеналі є усе необхідне обладнання (екрани, веб-камери, фліпчарти, ручки, маркери та багато іншого).

Тепер оренда мітинг-руму у Києві ‒ це просто

Anthill Space ‒ найтехнологічніший коворкінг у столиці. Тут ви зможете не тільки орендувати переговорну кімнату на декілька годин, але й затриматися на довше. Ми пропонуємо різні тарифи залежно від типу приміщення, кількості осіб та інших факторів. Який із них підходить вам найбільше?

Талановиті веб-розробники, дизайнери, маркетологи та стартапери із задоволенням працюють у нашому офісі. Долучайтеся до них та втілюйте геніальні ідеї в оточенні креативних людей!