fbpx

Кімната для перемовин

Коли необхідна оренда кімнати для перемовин?

Немає власного офісу, в якому є кімната для перемовин? Хочете виглядати професійно? Краще рішення – погодинна оренда переговорної кімнати.
Плануючи важлива подія, подбайте про комфорт учасників. Проведіть зустріч в потрібному приміщенні, де всі деталі продумані. Клієнти, партнери, інвестори оцінять сучасне, функціональне і чисте місце проведення. Ми подбаємо щоб ніщо не зіпсувало захід і всі залишилися задоволені.

Оренда переговорної кімнати це перш за все:

Комфорт

Наші кімнати для перемовин – поєднання сучасного інтер’єру, функціональних меблів, необхідного обладнання. Гарантуємо повну конфіденційність, звукоізоляцію приміщень.

Економія

Погодинна оренда дає можливість платити тільки за той час, який використовуєте з користю. Вам не потрібно платити щомісячну плату, вкладати гроші в ремонт і обладнання. Кімната для перемовин Anthill Space – бюджетне рішення при якісному сервісі.
Вартість розраховується залежно від площі приміщення, наповнення, кількості людей. Ми надаємо 3 тарифу:

кімната для перемовин до 4 осіб

$10/годину (вміщує до 4 осіб)

кімната для перемовин до 6 осіб

$12/годину (вміщує до 6 осіб)


кімната для перемовин до 10 осіб

$15/годину (вміщує до 10 осіб)



кімната для перемовин

Дістатися до Anthill Space легко

Вибираючи місце проведення заходу, врахуйте побажання бізнес-партнерів.
Наш офіс розташований на правому березі, 15 хвилин від станції метро Берестейська. Це діловий центр Києва. Співробітники, клієнти без проблем доберуться до локації.





кімната для перемовин

Кімната для перемовин оснащена новітньою технікою

Надаємо кімната для перемовин, де підключена система «Розумний офіс». Ви зможете проводити відеоконференції, використовувати голосове керування освітленням та розсувними шторами. Команда Anthill Space постійно докладає зусиль, щоб домогтися повної автоматизації і оптимізації.




Кімнати оснащені скляними магнітно-маркерними дошками, підключенням до мережі, припливною вентиляцією, системою кондиціонування, клімат контролем. Ми подбали навіть про такі дрібниці, як ручки, маркери, папір. Адже важлива кожна деталь, яка допоможе провести результативну зустріч.


Кімната для премовин, чому варто орендувати в Anthill Space?

Anthill Space – самий високотехнологічний коворкінг в Києві. Ми створили простір, яке сприяє результативній роботі, розвитку, генерації нових ідей. Наш багатофункціональний комплекс пропонує резидентам доступ до безлічі локацій.
Для наших клієнтів підготовлено 5 кімната для перемовин. Замовивши приміщення на пару годин, ви проведете продуктивну зустріч, ефективно використовуєте час.
кімната для перемовин

Великі знижки для наших резидентів

Технологічні офіси для команд від 3-х чоловік

Робочі місця в тихому опен-спейс


Відеозона для зйомки вашої реклами або презентації